Životní styl

12. června 2016 15:12

Jiří Kubeš

Nová letní kolekce Dedoles plná hravých kousků a plavek vyrobených z recyklovaných plastů

Nová letní kolekce Dedoles plná hravých kousků a plavek vyrobených z recyklovaných plastů

Léto je konečně tady! Dedoles proto vytvořil novou letní kolekci plnou barev a veselosti. Nechybějí v ní barevné a hravé designy plavek, plážových ručníků, pantoflů, žabek, tašek, klobouků, nebo dokonce košilových šatů. Kromě originálních motivů je kolekce výjimečná tím, že dětské, dámské i pánské plavky jsou vyrobené z vlákna z recyklovaných plastových lahví.

Novinky plné slunce a letní pohody

Společnost Dedoles je známá díky ponožkám, které nohám zvednou náladu. Postupně se však přesouvá do oblasti fashion. Šikovní designéři neustále pracují na novinkách a během této letní sezóny připravili mnoho nových motivů, které ji zpříjemní milovníkům slunce, vody a pláže. Tři střihy dámských plavek, pánské šortkové plavky nebo dětské plavky jsou šetrné k přírodě. Při jejich výrobě byla použita vlákna z recyklovaných plastových lahví. Všechny plavky z letní Dedoles kolekce se mohou pochlubit certifikátem Global Recycled Standard.

Víc veselých produktů najdete na www.dedoles.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.