Životní styl

24. září 2020 05:59

Týna a Janek se pohádají kvůli Míše! Sleduje ve čtvrtek seriál Slunečná

A proč? Na to se podívejte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Slunečná ve 20.15 na Primě.

Denisu Kánskou v jejím bytě zaskočí nečekaná návštěva – žena, která se shání po Jankovi. Denisa ji už dávno zná, už v minulosti se jí snažila Janka přebrat. Nyní je už ale Denise všechno jedno, protože má Johna. Míšu, jak se příchozí jmenuje, ale vyšle na Slunečnou s tím, že právě tam Janka najde.

Podobné články

Krásná Míša se vypraví přímo na statek, kde se ubytuje. Když Janka konečně potká, je nadšená. Ráda by pokračovala ve vztahu přesně v tom místě, kdy jej před lety ukončili. S Jankem si plánuje budoucnost plnou lásky, přesně tak, jak si vzájemně slíbili.

Podobné články

Týnu přítomnost Míši na statku překvapí stejně jako Janka. Ten ji ale ujišťuje, že žádné nebezpečí od Míši nehrozí. Jenže jak se ukáže, neříká tak úplnou pravdu. A to se Týna dozví přímo od Míši.

Podívejte se na sestřih ze 45. epizody seriálu Slunečná:

Jak Týna na sokyni v lásce zareaguje? A jak se bude tvářit na to, že Janek Míšu evidentně neinformoval o tom, jak se jeho život stran vztahu změnil….

Bude tohle hřebíček do rakve vztahu mezi Týnou a Jankem? Jaké šance Míša má? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě nebo svůj oblíbený seriál sledujte v exkluzivní on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.