zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Sestřička Katka ve víru lásky: 5 důvodů, proč jí hrozí zlomené srdce

novakod , Vydáno: 15.01.2021
Přáli bychom jí, aby byla šťastná. Katku ze seriálu Sestřičky ale zrovna ohrožuje akutní zlomenina srdečního svalu. Tady je pět velmi pádných důvodů proč.

reklama

1. Zamilovala se do zadaného chlapa

Matymu to sluší, je empatický, milý… Ale tak trochu – vlastně trochu hodně, když s Laurou chystá společné bydlení – zadaný. A každá žena, která si začne s takovým mužem, riskuje zlomené srdce. „Katka miluje Matyho a on ji, ale on se zároveň bude připravovat na příchod miminka s Laurou,“ říká o své hrdince Natálie Halouzková k neveselé situaci, ve které se Katka na začátku tohoto roku v seriálu ocitla. Poručit citům, to bude pro Katku hodně těžké a jak se brzy ukáže, v některých situacích vlastně nemožné.

Laura je pro Katku, co se Matyho týče, velkou konkurencí
Autor: FTV Prima/Sestřičky Laura je pro Katku, co se Matyho týče, velkou konkurencí

2. Nedokáže říct rázné NE

Napřed to zkusí, to je pravda. Když ji zve Maty na pivo, odbyde ho, ať se nezlobí, že už něco má. Když zjistí, že si vyměnil službu tak, aby spolu skončili na noční, prohodí si službu s kolegyní a kamarádkou a ještě pošle písemný vzkaz. Jenže takhle to nefunguje, jak dokázala už kdysi love-story v seriálu Nemocnice na kraji města mezi Inou a Blažejem. Odříkaného chleba největší krajíc. Kdyby se Katka ohradila důrazněji, možná by měla šanci Matyho zájem ukočírovat. Takhle ji čeká pořádné trápení s láskou.

Vypadá to, jako by Katka při práci Matymu četla myšlenky.
Autor: FTV Prima/Sestřičky Vypadá to, jako by Katka při práci Matymu četla myšlenky.

3. Je příliš sexy

Po zrzkách vzdychá snad polovina mužů na planetě. S trochou nadsázky řečeno, Katce by stačilo projít se po chodbě nemocnice Rubava tam a zpátky a hned bude mít pár pozvání na schůzku v kapse – od doktorů, sanitářů, pacientů... Najít mezi tolika ctiteli toho pravého není jednoduché a pro hodnou Katku to platí dvojnásob.

Srdeční záležitosti je vždycky dobré probrat s kamarádkou
Autor: FTV Prima/Sestřičky Srdeční záležitosti je vždycky dobré probrat s kamarádkou

4. Nese si stín z minulosti

Pokud by se soustředila „jen“ na vztah a práci, možná by Katka dokázala lépe odhadnout, jak reagovat. Jenže ona má ještě jeden velký otazník, na který se potřebuje soustředit – hledá svoje biologické rodiče. Logicky musí dojít do stavu, kdy je toho na ní zkrátka moc.

Katčina maminka Ivana
Autor: FTV Prima/Sestřičky Katčina maminka Ivana

5. Pracuje v rizikovém prostředí

Jak praví statistiky, v průběhu života se s řešením intimního vztahu na pracovišti setká až 70 % Čechů. Někdy jde o flirt, jindy o nezávazný sex a často také o vztah, kvůli kterému se hroutí celé rodiny. Rizikové prostředí, ve kterém mohou dva vzájemně vzplanout, je podle psychologa Marka Zemana všude, kde se vyskytují lidé. Stres, vypjaté situace a emoce v nemocnici mohou vše ještě prohlubovat, a tak jiskra mezi lékařem a sestřičkou může snadno přeskočit.

Katka pracuje na rubavském urgentu
Autor: FTV Prima/Sestřičky Katka pracuje na rubavském urgentu

Osudy Katky, ale i dalších hrdinů z rubavského urgentní příjmu sledujte každé pondělí ve 20:15 na Primě v seriálu Sestřičky!

reklama

Související témata: Sestřičky , sestřičky online , seriál sestřičky , natálie halouzková , láska

reklama

Přečtěte si také

reklama