Životní styl

11. prosince 2020 09:00

Petra Kloidová

Slyšela jsem o něm divný věci, říká Adéla Gondíková. S Langmajerem jsou spolu už deset let

Když se provalilo, že Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem tvoří pár, málokdo jejich vztahu dával šanci. Především kvůli nevyrovnané povaze herce, kterému věrnost nikdy nic moc neříkala, se očekávalo, že dřív nebo později mezi nimi city a vzájemné sympatie vyšumí. Jak se ukazuje, opak je pravdou. Jsou spolu už deset let a před rokem navíc svoji lásku stvrdili svatbou.

Jak sami přiznávají, milují se čím dál víc a vypadá to, že už je nikdy nic nerozdělí. Seznámili se díky práci během natáčení komedie Doktor od jezera hrochů, kde z nich režisér Zdeněk Troška udělal manžele. „Nakonec se to stalo opravdu skutečností... Dodnes jsem mu vděčný za to, že nás dal dohromady,“ prozradil Langmajer, který se do Adély zamiloval okamžitě. Byl to tedy on, kdo vyvinul úsilí a pozval ji na první rande. Chvíli sice odolávala, nakonec ale jeho kouzlu podlehla. „Slyšela jsem o něm divný věci. Jak je hroznej, že ráno přijde na plac a v maskérně ani nepozdraví, jenom si lehne, nechá se nalíčit a zase jde dál. Nic z toho jsem nezažila. Od prvního okamžiku na mě působil velmi mile. A jak jsem ho začala poznávat víc a víc, tak už vím, že když ráno nepozdraví v maskérně, tak to není tím, že je namyšlený, ale protože vlastně ještě spí a je úplně mimo,“ uvedla s úsměvem Gondíková.

Svatba proti její vůli

Jiří byl v té době sice ženatý, jenže manželství s Kamilou, s níž má dvě dcery Julii a Terezu, procházelo dlouhodobou krizí. I proto se rozhodl pro radikální krok, odešel od rodiny a přestal svou lásku veřejně skrývat. Když si vyřešil své závazky a rozvedl se, požádal Gondíkovou o ruku. Stalo se tak během výšlapu na korsickou horu ve dvou a půl tisíce metrech. „Najednou se před námi otevřely neuvěřitelné výhledy a Jirka poklekl. Začala jsem se smát a nechápala, co se děje... Tu krabičku s prstenem u sebe nosil celé dva týdny,“ přiblížila herečka.

Bylo to pro ni velké překvapení, s něčím takovým absolutně nepočítala. „Přiznám se, že jedna svatba (byla vdaná za hudebníka a herce Ondřeje Brouska, s nímž má dceru Nellu, pozn. red. ) už mi v životě stačila a netoužila jsem po další. On ji ale moc chtěl, říkal, abychom si to užili teď, dokud jsme ještě mladí, a ne za deset let. A také kvůli rodičům. Tak jsem si řekla proč ne, když ho stejně miluju,“ prozradila Gondíková.

Přestože chtěla svatbu spíše komornější, z oslavy se nakonec stala megalomanská párty. Novomanželům na veselce hrála skupina J.A.R, kterou oba zbožňují. „Zařídil to Jirka a připravil mi tím vlastně proti mé vůli nejhezčí zážitek života. Byl to ten největší dárek, bylo to úžasné,“ zavzpomínala na svůj velký den Adéla.

Adéla mi rozsvítila svět

Je vidět, že v jejich případě se rozhodně nejednalo o chvilkové poblouznění. Jak Langmajer často a rád zmiňuje, Adéla mu změnila život a udělala z něj lepšího člověka. „Dostal jsem ji jako dar. Ona mi rozsvítila svět, otevřela dveře a já jsem zjistil, o čem ten život vlastně je,“ vyznal se ze svých citů herec.

Oba se snaží tomu druhému dělat to, co mu na očích vidí. „Je nám spolu dobře, jsme šťastní,“ prohlásila Adéla, která se snaží o to, aby se svému muži líbila neustále. Pravidelně navštěvuje kosmetiku, kde nejčastěji využívá procedury mikrojehličkování (ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, která se nastavuje na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků, pozn. red.). Ráda také používá českou kyselinu hyaluronovou a přírodní olejíčky. „Ono se říká, že vrásky a pleť jsou již geneticky dané, ale v mém případě to bohužel moc neplatí. Moje maminka na rozdíl ode mne třeba skoro žádné vrásky nemá. Asi je mám pro to, že se pořád tak směju,“ uzavřela Gondíková, kterou diváci TV Prima mohou vídat v seriálu Sestřičky Modrý kód.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.