Životní styl

16. června 2019 18:22

Martina Čerňanská

Soutěž o telefon Honor 10 a 3 balíčky růstového séra na řasy FacEvolution HairPLUS

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte mobilní telefon Honor nebo 3x balíček růstové sérum na řasy FacEvolution HairPLUS a volumizer na rty LipPLUS Booster.

Máme pro vás novou soutěž s Prima ŽENAMI. Stačí jedna správná odpověď a můžete vyhrát buď nový telefon Honor 10 nebo 3 x balíček růstové sérum na řasy FacEvolution HairPLUS a volumizer na rty LipPLUS Booster.

Soutěžit můžete pomocí webového formuláře přímo ZDE!

Soutěž probíhá od 17. do 28. 6. 2019.

Herní řád najdete zde.

Jíst, meditovat a…mít dlouhé řasy!

S růstovými séry je to jako s muži. Jakmile najdete svého favorita, je to láska na celý život. Ať už máte řasy krátké od přírody nebo poškozené aplikací umělých řas, estetickým zákrokem nebo i !! chemoterapií!! - nezoufejte!!

Růstová séra na řasy patří zcela nepochybně mezi průlomové preparáty. Hřejí se na výsluní HIT listu kosmetických produktů V.I.P. osobností, i krásných žen všech různých profesí a věkových kategorií. (67 letá tchýně mojí kamarádky si vypěstovala excelentně dlouhé řasy, ze kterých je nadšená a kterými každého ohromuje)

Vážené dámy, pokud jste stejný kosmetický fanatik jako já, určitě už jste se někdy setkaly s růstovými séry pro řasy a obočí. Našli jsme pro Vás absolutního favorita mezi růstovými séry - Hairplus FacEvolution

Jeho kouzlo a účinnost je závislé na koncentraci aktivních ingrediencí (peptidů, vitamínů atd), které prodlužují jednotlivé růstové fáze řas. Aplikací aktivních látek séra Hairplus FacEvolution ke kořínkům řas dokážete vypěstovat absolutně nečekaně nádherné dlouhé a husté řasy.

Než si vyberete “svého favorita”, věnujte pozornost tomuto desateru:

  1. Nemusíte dělat kompromisy se zdravím
  2. Růstové sérum by nemělo obsahovat žádná léčiva (ani kosmetologicky nazvaná)
  3. Růstová séra by neměla obsahovat hormonální látky
  4. Štěteček je efektivnější než pěnový aplikátor
  5. Kvalitní a zdravotně nezávadné sérum nepotřebuje pauzy při užívání
  6. Séra, která slibují efekt do 14 dnů neexistují!!
  7. Ty nej preparáty mohou používat i ženy po operacích očí a majitelky kontaktních čoček
  8. Sérum musí být absolutně absorpce schopné - beze zbytku se vstřebat a neulpívat na pokožce
  9. Když kvalitu, tak BIO. BIO ingredience jsou nejvíc!
  10. Na svém produktu se nesnažte šetřit. Aby sérum bylo účinné a splňovalo všech 9 předchozích bodů, nikdy není nápadně levné.

Hairplus FacEvolution dámy není pomůckou k tomu, aby dělalo ošklivé věci hezčí, ale aby podtrhlo již existující krásu. Do léta si tak s Hairplus FacEvolution stihnete vypěstovat nádherně dlouhé a husté řasy :-)

Zakoupíte na www.skinso.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.