Styl Cana jsem vymyslel sám, tvrdí herec ze Zasněné lásky. S čím v seriálovém šatníku bojuje nejvíc?

Turecký seriálový hit Zasněná láska se dere ke svému konci. Už 18. 2. na Prima LOVE uvidíte poslední díl a příběh zamilované dvojice Cana a Sanem. Seriálový příběh fotografa a majitele reklamní agentury Cana Divita dostal třicetiletého herce mezi evropské hvězdy největší velikosti. Humorné je, že svou televizní postavu si vytvořil z větší části úplně sám.

Turecká hvězda televizních seriálů patří mezi nejsledovanější herce dnešní doby. Třicetiletý Yaman se momentálně vrátil z turecké vojny a kompletně změnil image, kterou známe ze Zasněné lásky.

Improvizace a stvoření sexy Cana Divita

Když se zeptáte herce Cana Yamana na téma Zasněné lásky, rozzáří se mu oči. Jako jeden z mála herců tvrdí, že seriál je jeho dítětem. Už pro mnoho médií prozradil, že jednou z ingrediencí úspěchu seriálu je fakt, že herci nebyli příliš svazováni scénářem. "Neměl bych to říkat, ale něco okolo 60 % seriálu je improvizace nás všech. Točíme scénu a najednou nás napadne něco vtipného nebo něco, co bychom mohli pozměnit a většinou se to vyplatilo," prozrazuje Yaman.

TŘICETILETÝ HEREC ZE ZASNĚNÉ LÁSKY MUSÍ DOHOLA. JEHO VLASY PŮJDOU NA DOBROU VĚC

Jedna z věcí, kterou turecký herec sám stvořil, je i celková image jeho seriálového charakteru. Yaman vymyslel pro novou seriálovou postavu kompletně nový vzhled, než na který jsme u něj zvyklí. V pěti předešlých televizních seriálech ho divačky mohly sledovat jako uhlazeného elegána, někdy podnikatele, někdy rozevlátějšího mladíka.

Nikdy však jako muže, který připomíná módního dřevorubce. A sám Yaman v rozhovorech přiznává, že jeho poslední televizní postava, tedy fotograf Can, je mu nejbližší v rámci jeho osobního stylu.

HEREC CAN YAMAN ZE ZASNĚNÉ LÁSKY MĚL POPSAT DÍVKU SNŮ. VÍTE, KOMU JE PODOBNÁ?

"Ferit z Příchutě lásky byl moje nejvzdálenější postava, jelikož pořád nosil obleky. Can Divit je charakter, který mě osvobozuje. Jeho povolání fotografa se ke stylingu, který jsem si k němu vymyslel, naprosto hodí. Díky němu mě začal bavit i styling samotný. Moc mě baví tuto postavu hrát, miluju jeho účes. Připomíná mi trochu Johnnyho Deppa, ačkoliv ne tak úplně," vysvětluje mladý herec.

Šperky jsou podle Cana Yamana nepraktické

Hvězda Zasněné lásky si sice vymyslel kompletní styling do detailu, ale ne vždy se mu s ním spolupracuje dobře před kamerou. Seriálová postava Cana dost zásadně pracuje s mnoha doplňky, které nejsou pro herce při práci úplně nejpříjemnější.

"Can nosí speciální šperky, které se věnují symbolu Albatrosa. Nikdy jsem nebyl typ, který by rád nosil šperky. Osobně mám rád volné košile a plátěné kalhoty. Šperky mi nepřijdou v osobním životě praktické. Nedávno jsme třeba natáčeli scénu, kde Demet musím náhle chytit a během toho jsem se o masivní prsten sám zranil. Ale pro Can Devita se všechno tohle hodí. Upřímně, na celý jeho styl si zvykám a přestávají mi všechny ty doplňky vadit. Třeba osobně nenosím tenisky, nejčastěji mě uvidíte v kotníkových botách," prozradil herec během rozhovoru, kdy ještě natáčel Zasněnou lásku.

Zasněnou lásku můžete sledovat každý den na Prima LOVE po 16. hodině.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.