zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tereza Kostková, hlavní tvář nového seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou: Myslím, že se diváci mají na co těšit

Tereza Kostková, hlavní tvář nového seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou: Myslím, že se diváci mají na co těšit
Autor: profimedia.cz Tereza Kostková, hlavní tvář nového seriálu TV Prima Hvězdy nad hlavou: Myslím, že se diváci mají na co těšit
David Laštovka , Vydáno: 03.09.2020
Na rozdíl od minulých prázdnin, kdy se herečka Tereza Kostková se svým manželem, slovenským režisérem Jakubem Nvotou a synem Toníkem vydala v karavanu, který sama řídila, na dobrodružnou cestu do Francie, letošní léto měla pracovní. Natáčení nového seriálu z venkovského prostředí si moc užívala a podle ní se bude líbit i divákům.

reklama

Letošní léto strávila Tereza převážně na Rokycansku, kde se natáčí chystaný seriál TV Prima z venkovského prostředí Hvězdy nad hlavou. V něm hraje ústřední postavu veterinářky Lucie. „Loňské prázdniny byly úžasné. Rok jsme se na to chystali, ujeli jsme asi 3 700 kilometrů. Já byla šťastná, že jsem mohla zastávat funkci řidiče, což mám po tátovi, a můj muž byl skvělým sparingpartnerem na navigaci. Ale i letošní léto, byť je hodně pracovní, si užívám,“ uvedla Tereza Kostková.

Syn ji už nepotřebuje

Doma má Tereza maximální podporu. „Synovi Toníkovi je třináct, takže mě už nepotřebuje mít každý den u sebe. Ale párkrát tam na natáčení se mnou byl. V jedné scéně se i mihne. Navíc výhoda je, že to mám domů blízko a můžu jezdit na otočku. Dopravuji se sama, řídit auto je pro mě skvělý relax. Cestou si přeříkávám svůj text, přemýšlím o roli. Myslím, že se diváci mají na co těšit. Scénář je skvěle napsaný. Bude to celkem šestnáct dílů. Začali jsme na konci května a točit budeme až do října,“ prozradila nám dobře naladěná herečka. 

Syn Toník si s Terezou zahrál i v úspěšné komedii Ženy v běhu
Autor: profimedia.cz Syn Toník si s Terezou zahrál i v úspěšné komedii Ženy v běhu

Veterinářky jí sednou

Zajímavostí je, že veterinářku představovala i v předchozím seriálu TV Prima Temný kraj. „Že by mi tato profese byla souzená? (smích) To ne. Ale zvířata, tedy kromě pavouků, miluji. Doma máme pejska a hada. V této nové roli hodně natáčím s koňmi, kozami, krávami a je to pro mě velký zážitek. Máme kolem sebe poradce, takže je to bez problémů,“ dodala. 

Tereza Kostková, Lukáš Vaculík a pes Tobiáš v seriálu Temný kraj
Autor: archiv FTV Prima Tereza Kostková, Lukáš Vaculík a pes Tobiáš v seriálu Temný kraj

Spokojené manželství s Kubíkem

Manželství se slovenským režisérem Jakubem Nvotou, za kterého se provdala před dvěma lety, si nemůže vynachválit. „Kubík je vnitřně energický člověk, v tom si vyhovujeme. V domácnosti rozdělené úlohy nemáme, všechno tak nějak přirozeně plyne,“ popsala spokojeně. 

Soukromí a sociální sítě

Přestože se ráda označuje za starou školu, svět sociálních sítí se jí nevyhnul. Má Facebook i Instagram, kde má téměř sedmdesát tisíc fanoušků. „Používám je ale pouze kvůli práci, propagaci toho, co zrovna dělám. Pro mě je to taková nástěnka, kam pověsím jenom to, co chci. Soukromí tam zásadně neřeším,“ prohlásila herečka. 

 

Kromě chystaného romantického komediálního seriálu Hvězdy nad hlavou můžete Terezu Kostkovou vidět i v nejúspěšnějším českém filmu Ženy v běhu. Nepropásněte jeho televizní premiéru 5. září ve 20.15 na Primě.

Nejúspěšnější český film Ženy v běhu na Primě.

Nejúspěšnější český film Ženy v běhu premiérově 5. září na Primě!

Ženy v běhu - galerie 3

Ženy v běhu: Takto vzpomínají na natáčení nejúspěšnějšího českého filmu hlavní protagonistky

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Tereza Kostková , seriál hvězdy nad hlavou , Ženy v běhu , Temný kraj , veterinářka , Tereza Kostková syn , Tereza Kostková manžel

reklama

Přečtěte si také

reklama