Test osobnosti: Jak zatínáte pěst odhalí, jací jste a po čem tajně toužíte

Všímáte si někdy vašich pohybů? Většinou si totiž všímáme detailů u druhých, ale málo se zaměřujeme na naše vlastní. Řeč těla přitom dokáže o nás a druhých odhalit leccos. Udělejte si test osobnosti a uvidíte.

Věděli jste, že obyčejná zaťatá pěst dokáže o vaší povaze říct mnohé? Odborníci tvrdí, že taková pěst o nás dokáže odhalit, jací jsme navenek, ale i ve chvíli, kdy jsme sami se sebou.

Jací jste?

  • Citliví, bohatá fantazie, skvělá intuice, rádi pomáháte lidem, nejistí, vášniví, netrpěliví, energičtí, zvědaví, vtipní, ironičtí a dobrodružní.

Máte touhu ochraňovat a zároveň být poznáváni a akceptováni. Užíváte si jednoduchého života. Máte úžasnou intuici.

Jak se chováte v lásce?

Nejste příliš dobří ve vyjadřování pocitů, takže pokud má váš partner pocit, že milujete na 30 %, většinou je to 50 %. Často svoje emoce potlačujete, někdy kvůli nim i lžete. K lidem se chováte hezky, v podstatě netušíte, co to je být sobecký.

Jací jste?

  • Otevřená mysl, kreativní, přátelští, talentovaní, inteligentní, sebevědomí, pracanti, idealisté a flexibilní.

Máte křehká srdce a jste zranitelní, protože máte velká očekávání.

Jak se chováte v lásce?

Jak se chovají lidé s typem zaťaté pěsti číslo 2? Přemýšlejí příliš moc, často upadají do depresivních vzpomínek, na které těžko zapomínají. Drží se zpátky, protože se bojí, že jejich partneři pojmou podezření, že jsou příliš otravní. Milují svoje partnery až do morku kostí, ale snaží se, aby to nebylo příliš patrné.

Jací jste?

  • Silná kreativita, emocionální, rychle se rozhodující. Praktičtí, toužící po kráse a umění, často se strachující, citiliví, chytří.

Většinu času jste tiší, ale je to hlavně kvůli tomu, že rádi přemýšlíte. Raději obětujete sami sebe, než abyste ublížili druhému. Toužíte hlavně po svobodě, flexibilitě a lidech, kteří vám dostatečně rozumějí.

Jak se chováte v lásce?

Vaší slabou stránkou je, že jste příliš hodní. Příjemná atmosféra po boku partnera je pro vás to nejdůležitější. I když vám druzí působí velké trápení a bolest, pokud se omluví, jste schopni jim odpustit.

Chcete si udělat další test?

Sdílejte článek
Štítky láska krása pěst test osobnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.