Životní styl

31. října 2020 06:00

Petra Kloidová

Přiložte k sobě dlaně a poznejte, jak se vám bude dařit v lásce a manželství

Čáry v dlaních dokážou o vašem životě vypovědět víc, než si myslíte. Zkuste si jednoduchý test.

Čtení či věštění z ruky je umění, které pochází ze staré Indie, Tibetu, ale praktikovalo se i v Číně a Persii. Podle některých má své kořeny v indické astrologii a v umění starých cikánek. Čáry, které máme vepsány do dlaní, pomáhají k analýze osobnosti, a někteří tvrdí, že z dlaní lze vyčíst i budoucnost.

Podle lidí, kteří čtou z dlaní, je snadné zjistit, jak na tom je jednotlivec s láskou nebo manželstvím jen podle toho, v jaké linii jsou čáry, pokud se dlaně přiloží k sobě.

Zkuste si to sami podle úvodního obrázku v tomto článku.

Když dlaně přiložíte k sobě a čára na levé ruce je výše

Pokud je čára levé dlaně výš než na pravé, znamená to, že jste bojovníci v lásce. Jste vášniví a odvážní, umíte bojovat za lásku jako lev. Kromě toho, že se v životě nevzdáváte, tato pozice čáry často znamená, že oplýváte fyzickou krásou.

Když je čára na pravé dlani výše

Když je čára na pravé dlani o něco výše než na levé, patříte mezi lidi, kteří mají tzv. starou duši. Cítíte se dobře mezi staršími lidmi. Pokud jde o manželství, s největší pravděpodobností si vezmete osobu o něco starší.

Kromě toho také patříte k lidem, kteří přemýšlejí velice netradičně. Mezi jednu z vašich devíz patří to, že umíte číst v lidech za každé situace.

Pokud čáry obou dlaní tvoří linii

Pokud čáry života tvoří dokonalou linii, znamená to, že máte hravou povahu. Jste empatická osobnost, vaše citlivost se dokáže dotknout každého a lidé vás vyhledávají, když potřebují, aby někdo vyslechl jejich strasti.

Vybíráte si partnery tak, aby vyhovovali nejen vám, ale i vaší rodině a přátelům. Cítíte se nepříjemně a nejistě při jakékoliv životní změně. Ale i přes veškeré nejistoty a strachy se snažíte vždy bojovat až do konce. Dělá vám dobře cítit se po takové bitvě jako lepší a silnější člověk.

CHCETE DALŠÍ TEST?

Naučte se číst z ruky

Čára osudu může být u každého jinak zřetelná. Je to čára, která vede od spodní části dlaně až do jejího středu, tedy směrem k prostředníčku. Obecně rýha ukazuje, do jaké míry život člověka ovlivňují vnější okolnosti, tedy ty, které nemá pod kontrolou.

Čára srdce představuje lásku a přitažlivost. Naznačuje emocionální stabilitu a romantické perspektivy. Její překřížení, přerušení nebo zauzlení naznačují období smutku, žalu nebo deprese. Více se dozvíte tady.

Čára hlavy mluví o inteligenci. Linka naznačuje, jaký typ inteligence daná osoba má i jaký styl učení a komunikace je jí vlastní. Více se o čtení z ruky dozvíte tady.

Čára života patří mezi hlavní linky. Reprezentuje osobní vitalitu a fyzické zdraví, ale také odráží významné životní změny. Dlouhá linka naznačuje odpovědnost a spolehlivost, ukazuje, že jde o někoho, kdo zůstává silný v těžkých časech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.