Životní styl

17. října 2020 05:00

Petra Kloidová

Co o vás prozradí délka ukazováčku a prsteníčku: Jací jste partneři do života?

Čtení z ruky patří mezi tradici starou tisíce let, která se v historii nikdy neztratila. I vaše ruce mohou naznačit něco o vašem charakteru. Co o vás vypovídá délka vašeho ukazováčku a prsteníčku?

Delší prsteníček než ukazováček

Říká se, že lidé, kteří mají delší prsteníček než ukazováček jsou většinou pohlední. Většina z nich má také obrovské kouzlo osobnosti, které působí pozitivně na okolí. Často se tak dokážou vymluvit z každé situace – buď kvůli výřečnosti, nebo kvůli zmíněnému kouzlu osobnosti. Takoví lidé bývají více agresivní a nebojí se v životě riskovat. Jsou často velice soutěživí, skvělí v jakémkoliv sportu a hrách nebo jen v obyčejných puzzlích. Můžou mezi ně patřit vynikající vojáci nebo šachisti. Jsou to lidé, kteří jsou schopni hned vyřešit jakýkoliv problém, jsou moudří a rádi se učí nové věci. Kromě toho se říká, že lidé s delším prsteníčkem mají více peněz.

Prsteníček je kratší než ukazováček

Lidé, kteří mají prsteníček kratší než ukazováček, patří do skupiny, která má vysoké sebevědomí a mohou být lehce narcističtí. Užívají si samoty, neradi se vážou a nejsou rádi, když je někdo vyrušuje. Práci do úmoru neberou jako životní poslání, ale prokletí, kterému je potřeba se vyhnout. To ale neznamená, že by tvrdě nepracovali. Působí jako pohodáři, ale jen do doby, dokud jim skutečně o něco vážného nejde, jinak se dokážou rychle rozlítit. Nejsou to lidé, kteří by svou lásku bez okolků přiznali druhé polovičce, většinou čekají na projev lásky z druhé strany.

Prsteníček a ukazováček jsou stejně dlouhé

Ti, kteří mají oba dva prsty stejně dlouhé, milují mír a klidné prostředí. Jsou to tiší pohodáři, které nabíjí stabilita. Konflikty jsou pro ně nepříjemné. Potrpí si na tvoření systémů a plánů a snaží se se všemi vycházet dobře. Většina z nich jsou věrní milenci a milenky. Kromě toho jsou to ideální partneři, kteří se neustále starají o svou polovičku, jsou pozorní a milující. Rodina a přátelé pro ně znamenají všechno, rádi pomáhají a své blízké ochraňují.

CHCETE DALŠÍ TEST? PŘILOŽTE RUCE K SOBĚ A POZNEJTE, JAK SE VÁM BUDE DAŘIT VE VZTAZÍCH A V MANŽELSTVÍ

Naučte se číst z ruky

Čára osudu může u každého vypadat jinak. Někteří ji mají méně zřetelnou, jiní více. Je to čára, která vede od spodní části dlaně až do jejího středu, tedy směrem k prostředníčku. Obecně rýha ukazuje, do jaké míry život člověka ovlivňují vnější okolnosti, tedy ty, které nemá pod kontrolou. Více se dozvíte tady.

O lásce a přitažlivosti mluví čára srdce. Naznačuje emocionální stabilitu a romantické perspektivy. Její překřížení, přerušení nebo zauzlení naznačují období smutku, žalu nebo deprese. Více se dozvíte tady.

Inteligenci představuje samozřejmě čára hlavy. Linka naznačuje, jaký typ inteligence daná osoba má i jaký styl učení a komunikace je jí vlastní. Více se o čtení z ruky dozvíte tady.

Mezi hlavní linky na dlani rozhodně patří čára života. Reprezentuje osobní vitalitu a fyzické zdraví, ale také odráží významné životní změny. Dlouhá linka naznačuje odpovědnost a spolehlivost, ukazuje, že jde o někoho, kdo zůstává silný v těžkých časech. Více se dozvíte tady.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.