Za vznik telenovely Divoký anděl mohl ukřivděný herec, který utekl od Natalie Oreiro

Osudové náhody, které mění svět. Televizní fenomén z devadesátých let, Divoký anděl, který můžete sledovat každý den na Prima LOVE, by nevznikl, kdyby se argentinský herec po měsíci natáčení nezodpovědně nevypařil. Jak a proč vznikla telenovela Divoký anděl?

Slavná argentinská komediálně-romantická telenovela měla premiéru v listopadu 1998. Postupně vzniklo celkem 285 epizod. Telenovela se vysílala ve více než 80 zemích světa a ve většině případů měla vysokou sledovanost. Zajímavostí je, že mezinárodní verze Divokého anděla má „jenom” 270 epizod.

Hlavní hvězdou Divokého anděla je herečka a zpěvačka Natalia Oreiro, která se díky této telenovele proslavila po celém světě, po jejím boku se objevil modrooký blonďák Facunda Arana, jenž je stejně jako Natalie Oreiro dnes už národním pokladem Argentiny.

Za vznikem televizního fenoménu stojí ale velká noční můra televizních producentů.

Divoký anděl jako náhrada za zrušenou Casablancou

Divoký anděl se zrodil díky krachu jiné komediálně-romantické telenovely – v roce 1998 se začala natáčet Casablanca, kde měla hlavní roli ztvárnit ještě neznámá Natalie Oreiro po boku herce Leonarda Sbarglia. Casablanca měla být o mladé chudé dívce z venkova, která začne pracovat v restauraci v Buenos Aires a zamiluje se do intelektuálně založeného kuchaře. Po zhruba měsíci muselo být natáčení zastaveno, protože Leonardo Sbaraglia prakticky zmizel. Dopisem oznámil, že měl tvůrčí spory s vedením televizní společnosti Telefe, která telenovelu produkovala, a že se musí léčit se zdravotními problémy.

Společnost Telefe se nejprve snažila zachránit Casablancu, ale bylo to příliš náročné a drahé. Když padlo konečné rozhodnutí, že tato telenovela nikdy nevznikne, bylo nutné rychle najít náhradu. Producent a scenárista Enrique Torres využil některé motivy ze zrušené Casablanky i dříve obsazené herce v čele s Natalií Oreiro.

Natalia Oreiro obětovala hodně kvůli kariéře

Jak je vidět, nakonec vše dopadlo tak, jak mělo. Okouzlující Natalia Oreiro kvůli své kariéře obětovala mnoho a během zmizení jejího kolegy se její život mohl otočit naruby. Natalie musela kvůli své kariéře obětovat leccos, herectví se věnuje už od osmi let, od dvanácti let se objevovala v televizních reklamách značek jako Coca-Cola, Pepsi nebo Johnson & Johnson. V šestnácti letech sebrala veškerou odvahu a přestěhovala se z rodné Uruguaye do Argentiny, aby prorazila v televizi. To se jí nakonec podařilo.

Jak se koneckonců ukázalo i v Divokém andělovi, Natalie inklinuje i ke zpěvu. V telenovele se objevily písničky z debutového alba Natalie Oreiro, které vyšlo několik měsíců před uvedením Divokého anděla. Písnička z úvodní znělky se jmenuje Cambio dolor. Úvodní znělka je kratší verzí videoklipu k této písni. Hlavním milostným motivem telenovely se stala písnička Me muero de amor. Zatím vydala tři hudební alba a několik kompilací. Jejím manželem je Ricardo Molyo, frontman rockové skupiny Divididios, se kterým má syna.

V jednom z posledních rozhovorů Natalie Oreiro přiznala, že nikdy netoužila být matkou. Více si přečtěte v exkluzivním rozhovoru na Prima Ženy.

Telenovelu Divoký anděl můžete sledovat každý den od 16.05 a 17.00 na Prima LOVE.

Všechny díly Divokého anděla najdete on-line v archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.