Zasněná láska: 10 věcí, které o sexy tureckém herci nevíte

Herecký krasavec z Turecka, Can Yaman, oplývá nejen krásou, ale i vysokým vzděláním a vybraným chováním. Can Yaman patří mezi nejoblíbenejší evropské herce, Češky ho mohou sledovat v seriálu Zasněná láska nebo Příchuť lásky. Co o mladém herci nevíte?

Can Yaman ztvárnil několik seriálových rolí, kde představuje pohledné atraktivní muže, kteří se soustředí na úspěch a výkon do doby, dokud nepoznají lásku svého života. To je scénář většiny tureckých seriálů, kde ho můžete vidět. Yaman ještě na začátku roku tvrdil, že si vybírá role, kde chce ztvárňovat hlavně sympatické muže, role mafiánů nebo negativních postav zatím přenechává jiným.

Evropu, převážně pak Itálii, Španělsko a Francii uhranul svým podmanivým pohledem a dokonalým tělem v romantickém seriálu Zasněná láska. Chemie mezi hlavními představiteli nezávislého fotografa Cana a věčně zasněné dívky Sanem byla tak silná, že se veřejnost celou dobu domnívala, že herci spolu mají vztah i za kamerami, to se ale nikdy nepotvrdilo (ale také nevyvrátilo).

Co o jednatřicetileté televizní hvězdě nevíte? Can Yaman je víc než jen pohledným hercem.

10 věcí, které o sexy herci ze Zasněné lásky netušíte

  • Can Yaman se narodil před jednatřiceti lety v Istanbulu, jeho kořeny však sahají až do Jugoslávie. „Předci mého otce mají albánsko-jugoslávské kořeny. Můj pradědeček pochází z Pristine a prababička je z města Skopje. Moje rodina přišla do Turecka v roce 1959. Otcova rodina mluví albánsky, když jsou spolu, a někdy spolu mluví takto i babička s dědou," vysvětluje. Více si o jeho původu a dětství můžete řečíst zde.
  • Yaman mluví plynně italsky. Yaman vystudoval italské lyceum. Právě tady se zrodily jeho premiantské začátky. Dokonce vycestoval do Spojených států amerických při jednom výměnném programu ve škole.
  • Yaman má otce, který si podle jeho slov žil jako Velký Gatsby, když ale tatínek vyměnil práci, Yamanovi hrozilo, že italské lyceum nedostuduje, protože bylo soukromé. Škola ale speciálně kvůli němu zažádala o grant, aby Can mohl dostudovat.
  • V roce 2012 vystudoval právnickou školu Yeditepe University Faculty, kde získal stipendium. Jako herec (tedy OSVČ) nesmí vykonávat přímo právnickou činnost, ale s kamarády vlastní právnickou společnost.
  • Během vysokoškolských studií začal brát hodiny herectví a poznával se s televizním světem prvními rolemi v seriálech. Více se o jeho klikaté cestě za herectvím dozvíte tady.
  • Can Yaman si zakládá na fyzickém dotvoření svých rolí. Speciálně pro seriál Zasněná láska začal nabírat svaly a nechal si narůst dlouhé vlasy, aby se přiblížil vlastní představě o roli nezávislého fotografa, který se vrací do Turecka, aby zachránil otcův byznys.
  • Úspěch Zasněné lásky přikládá hlavně improvizaci na place. „Neměl bych to říkat, ale něco okolo 60 % seriálu je improvizace nás všech. Točíme scénu a najednou nás napadne něco vtipného nebo něco, co bychom mohli pozměnit, a většinou se to vyplatilo,“ prozrazuje Yaman. Více se o zákulisí z pohledu slavného herce můžete dočíst tady.
  • Can Yaman se narodil ve znamení Štíra a to na něj (a často i postavy, které ztvárňuje) naprosto platí. Dokonale zapadající charakteristiku Yamana jako Štíra si přečtěte zde.
  • Can Yaman musel v lednu 2020 na povinnou vojenskou službu v Turecku. Kvůli vojně tak přišel o své dlouhé vlasy. Jak vypadal a jak vojnu prožíval? To si přečtěte zde.
  • Sexy herec v Turecku víří společenské vody. Na konci roku 2019 rozzlobil hereckou majoritu, která se proti němu veřejně vymezila. Letos svým novým seriálovým počinem s anglickým názvem Mr. Wrong pobouřil islamistické Turecko svým komentářem k roli, kdy odhalil, že má rád krásné ženy a rád si s nimi užívá sex. Více se o jeho úprku z Turecku dozvíte tady.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.