Zpěvačka Markéta Konvičková je těhotná. Co vzkázala očekávanému přírůstku do rodiny?

Zpěvačka Markéta Konvičková prožívá po těžkém loňském roce, kdy bojovala s vážnou nemocí, šťastné životní období. V únoru se zasnoubila a teď oznámila další radostnou novinou. Na sociálních sítích svým fanouškům prozradila, že je těhotná.

„Ráda bych se s vámi podělila o tu nejradostnější zprávu mého života! Čekáme miminko,“ napsala zpěvačka k fotografii se svým snoubencem a snímkem z ultrazvuku, kterou zveřejnila na Facebooku i Instagramu. „Tento rok prožívám nejkrásnější období. Mám milujícího snoubence, stavíme dům a do toho mě čeká nejhezčí role v životě ženy. Být máma,“ dodala s tím, že dítě pod srdíčkem nosí už nějaký čas. Ve kterém je měsíci, ale neupřesnila.

Dítě po vážné nemoci nebylo jisté

­„Po tom, co jsem si prožila v minulém roce, si toho nesmírně vážím a přijímám to štěstí s otevřenou náručí,“ naráží ve svém příspěvku na loňské útrapy se zdravím, kvůli kterým nebylo vůbec jisté, zda v budoucnu bude moct mít děti. Lékaři jí totiž tehdy po dlouhodobějších problémech s hormonálními výkyvy a změnou vzhledu objevili a operativně odstranili vzácný druh nádoru na vaječníku.

„Osm měsíců jsem nevěděla, proč mám otoky, proč mám pupínky na celém těle, proč mi vypadaly vlasy, proč mám hlavu jako dvě a kotníky jako tři. Do toho si lidé přisadili komentáři, že jsem alkoholička a troska,“ svěřila se Konvičková v rozhovoru pro Prima Ženy, jaké loni zažívala peklo nejen po zdravotní stránce, ale také na sociálních sítích.

Nejprve zásnuby, potom těhotenství

Velkou oporou jí tehdy byl právě přítel René Kuboš. „My jsme spolu už šestým rokem a v našem vztahu jsme zažili všechno,“ prozradila stále zamilovaná zpěvačka v našem rozhovoru těsně předtím, než na Instagramu oznámila své zasnoubení. „Řekla jsem ANO! Důležité je, jaké máš životní priority a jak silné pilíře stavíš,“ sdělila ve svém příspěvku a možná už tehdy věděla, že mají zaděláno na další pilíř v podobě založení rodiny.

Ještě nedávno spolu kvůli pracovnímu vytížení trávili poměrně málo času. „Vídali jsme se málo kvůli tomu, že jsem zpívala a chodila do školy, a teď je to stejné, ale už kvůli oběma. (…) Každý máme svůj život, já tady, on v letadle, a dohromady to nějak tvoříme,“ popsala Konvičková v rozhovoru pro Prima Ženy, jak vypadá život zpěvačky a pilota.

Díky karanténě jsou teď spolu doma každý den a s příchodem rodičovských povinností se jejich život změní ještě zásadněji. A zdá se, že už se nemůžou dočkat. „Už se strašně těším, až ti budu zpívat na dobrou noc a tvůj táta tě vezme do oblak,“ vzkázala na závěr nastávající maminka svému očekávánému přírůstku do rodiny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.