Ostrá slova zklamaného Míry. Večer byl tragédie, vyslechne si farmářka Andrea

Farmář hledá ženu (8) – Naštvaný Míra

Půvabná Andrea si na svém statku nechala dva nápadníky, kteří byli jejímu srdci nejblíže. Postupem času ale začínají skutečné charaktery vyplouvat na povrch a farmářka se nestačí divit. Do té doby klidný Mirek je zničehonic otrávený a uražený. Podívejte se v extra videu, čím ho Andrea zklamala.

U farmářky Andrey je nálada na bodu mrazu. Míra se probudil mrzutý a s nikým se nechce bavit. Ponurou atmosféru se Michal snaží zahnat organizací práce. Jde to ale ztuha a pár koleček hnoje k tomu asi stačit nebude. Míra si totiž Michalovu snahu o co nejdokonalejší úklid stájí vykládá jen jako taktiku.

Zlepšení vzájemných vztahů se tak rozhodně nekoná. „Kamarádi nejsme, jsme jen známí, kteří se tu náhodou sešli. Musíme to nějak vydržet. Pod pojmem kamarád si představuju něco jiného,“ míní otrávený Mirek v dalším díle pořadu Farmář hledá ženu, který uvidíte v pondělí večer na Primě. K jeho špatné náladě navíc značně přispěl i předešlý večer, kdy ho Andrea zklamala a přišel si jako páté kolo u vozu.

Společně strávený odpočinkový čas si představoval úplně jinak. „Byla to tragédie. Myslel jsem si, že je Andrea mladá, hezká, temperamentní. Že se večer bude odvíjet jinak, než že budeme dvě hodiny koukat na film. A můžu si udělat obrázek, jak by to asi bylo,“ říká uraženě.

I když mu Andrea vysvětlí svůj pohled na věc, Mirkova nálada se nezmění. Zdá se, jako by svou snahu získat ji už definitivně vzdal. Přitom tvrdil, že jeho city k ní už dávno nejsou jen přátelské a sympatie přerostly v něco víc. Uvidíme, jestli ještě o krásnou farmářku zabojuje.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.