Zlá krev: Joan Crawford ukradla Bette Davis muže

Zlá krev (1) (jmenovačka) - upoutávka

Za vším hledej ženu, říká se. U žen bývá ohniskem sváru láska. Zlá krev mezi hollywoodskými ikonami Joan Crawford a Bette Davis byla s největší pravděpodobností komplikovanější. Nešťastná láska ale mezi důvody nesnášenlivosti patřila také.

Příběh nekonvenční ženy a slavné herečky Bette Davis a hollywoodsé star Joan Crowford můžete sledovat na Prima LOVE každou sobotu a neděli ve 22.05 na Prima LOVE. Bette Davis a Joan Crowford byly jako oheň a voda. Pár věcí je ale pojilo: touha po úspěchu a muži.

Nebezpečná láska Bette Davis

V roce 1935 nekonvenční herečka Bette Davis dostala zajímavou roli ve snímku Nebezpečná. Davis ztvárnila herečku, které se smůla lepila na paty, dokud nepotkala zámožného architekta, kterého si zahrál elegán Franchot Tone. Okouzlující herec se Bette Davis zapsal do srdce nejen ve filmu. Kromě toho emoce vypovězené ve filmu zajistily Davis nejen první nominaci na Oscara, ale i zlatou sošku v jejích rukách.

NA OSCARECH ZPŮSOBILA BETTE DAVIS SKANDÁL. VÍCE SE DOZVÍTE TADY

I tak na toto období Bette Davis vzpomínala ještě během posledního rozhovoru v roce 1987 hořce. Nekonvenční herečka se totiž zamilovala pozdě, Franchot Tone byl v té době zamilovaný... hádejte do koho. Joan Crawford se dokonce později stala jeho manželkou. Bette Davis jí to nikdy neodpustila.

"Ona ho ode mne odvedla. Udělala to chladně, záměrně a bezohledně," tvrdila herečka v roce 1987.

Muži byli předmětem sváru i později, jak můžete vidět v seriálu Zlá krev. Blízký vztah mezi režisérem snímku Co se vlastně stalo s Baby Jane Robertem Aldrichtem a Bette Davis rozhodně nenechával Joan Crawford v klidu.

Sledujte poslední díl Zlé krve v sobotu na Prima LOVE ve 22.05

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.