Kuba je teď destinací hvězd. Odjela tam i představitelka ze Zločinů ze sousedství

Už v pátek uvidíte další díl krimi seriálu Zločiny ze sousedství ve 20.15 na Primě LOVE. Jeho hvězda Jennifer Finnigan se momentálně vydala z kanadského Vancouveru do exotické Kuby, státu, kam se momentálně hrnou celebrity.

Páteční večer bude ve znamení komplikovaného případu, který budou muset rozlousknout oblíbení prokurátorové ze seriálu Zločiny ze sousedství. Už ve 20.15 uvidíte příběh ženy, Wainey, která při prodeji domu okradla realitní kancelář. Když se v rozčilení autem nabourá právě do jejího sídla, spustí se obrovský soudní proces, který odhalí, že okradených bylo více; a nechybí tu ani vražda...

Jennifer se vydala z kanadské zimy na Kubu

Jennifer Finnigan, hlavní hvězda amerického krimi seriálu, momentálně dokončila natáčení na krásném pobřeží v Kanadě a Vancouveru, o kterém jsme vás minule informovali. A tentokrát se rozhodla ze zasněženého Vamcouveru utéct někam daleko do tepla.

Zločiny ze sousedství - Jennifer Finnigan na Kubě, Foto: Instagram.com

Poslední dobou hodně populární cestovní destinace Kuba si tak užije i přítomnost herečky Jennifer Finnigan. Destinace Kuba momentálně patří mezi nejvyhledávanější exotické dovolené vůbec. Politický režim se sice neuvolňuje tak, jak by se očekávalo (i teď po smrti Fidela Castra), ale od minulého roku se Kuba těší největší přízni turistů vůbec.

Kuba je exotika pro celebrity

Není proto divu, že Kubu už navštívila většina amerických celebrit jako je klan sester Kardashianových, Beyoncé, herec Vin Diesel, herečka Margot Robbie nebo rovnou manželé Obamovi. V každém případě, Jennifer Finnigan už na svoje sociální sítě poslala dvě fotografie z domů, které jsou večejně přístupné a kde často najdete místní umělce.

Zločiny ze sousedství uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.