Znamení zvěrokruhu, která jsou extrémně líná: Ve vztahu se nepředřou Lvi ani Býci

V každém vztahu si partneři dělí své role a práci v domácnosti. Někteří lidé jsou však právě v tomto ohledu líní a nechce se jim přiložit ruku ke společnému dílu. Svůj vliv na to má i datum jejich narození. Tato čtyři znamení jsou ve vztazích extrémně líná a žádnou velkou pomoc od nich nečekejte.

Býk

Býci jsou známí svou láskou k pohodlí a stabilnímu životnímu stylu. Pokud se však jejich pohodlný způsob života stane příliš dominantním, mohou sklouznout až k lenosti. Pozor si dejte především v začátcích vztahu s Býky. Jakmile jim ukážete, že jste schopní zastat doma všechno potřebné, už je k činnosti nerozhýbete a zbytečně se budete hádat a stresovat.

Rak

Raci jsou velmi citliví a emočně založení lidé, kteří mohou občas preferovat pohodlí svého domova před aktivitami mimo něj. Jejich sklony k péči o druhé mohou také vést k tomu, že se mnohem více spoléhají na ostatní a čekají, že za ně udělají všechnu práci. Pokud se Raci cítí příliš pod tlakem, mohou se stát pasivními a očekávat, že ostatní budou plnit jejich potřeby, aniž by oni sami museli hnout prstem.

Přečtěte si také: Znamení, která ráda sledují své bývalé partnery: Štíři a Blíženci to neskrývají

Lev

Lvy přitahuje luxus a pozornost druhých. Pokud má pocit, že to všechno má, stává se z něj lenivý Lev vyhřívající se na slunci. Často se pak spoléhá na druhé, že pro něj udělají věci, které jsou potřeba, a očekává, že bude ošetřován a obdivován bez toho, aniž by musel investovat stejnou míru úsilí do svého vztahu.

Ryby

Ryby jsou intuitivní a citlivé bytosti, které bývají náchylné k úniku do svého vlastního světa fantazie a snů před tvrdou realitou. Pokud se Ryba cítí příliš pod tlakem nebo stresovaná, může se stát unavenou a pasivní. Pak se spoléhá na partnera, že se postará o praktické aspekty života, zatímco sama zůstává v oblasti emocí a duchovního růstu.

Spřízněná duše podle horoskopu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.