Znamení, která ráda sledují své bývalé partnery: Štíři a Blíženci to neskrývají

Určitě znáte ve svém okolí někoho, kdo se i po rozchodu až příliš zajímá o to, co dělá a jak se má jeho bývalý partner. Sleduje na sítích nejen svého ex, ale i všechny v jeho okolí. To, že se k tomuto chování lidé uchylují, ovlivňuje i to, v jakém znamení se narodili. Tato čtyři znamení k tomu mají největší sklony.

Štír

Štíři jsou známí svou intenzitou a vášní, a když se jedná o mezilidské vztahy, mohou být velmi posedlí. Mají sklony k neustálému řešení vzniklé situace a mohou mít obtíže s přijetím konce vztahu. Sledování bývalého partnera pro ně může být způsobem, jak získat pocit kontroly a porozumět situaci, která nastala ne jejich volbou. Díky svému hlubokému emočnímu cítění mohou být Štíři také schopni zachytit jemné změny v chování svého bývalého partnera a vyvozovat z nich závěry.

Rak

Raci jsou velmi citliví a emocionální jedinci. Když prožívají rozchod, mohou se cítit zranitelní a ztracení. Sledování bývalého partnera pro ně může být způsobem, jak udržet spojení s minulostí a překonat pocit osamělosti. Raci mají také silné rodinné pouto a mohou sledovat svého ex, zvláště pokud se s ním dělí o děti nebo mají společné známé a zájmy.

Mohlo by vás zajímat: Znamení, která vůbec neumí lhát: Vymýšlení lží nejde Blížencům ani Rakům

Blíženci

Blíženci jsou známí svou zvědavostí a komunikativností. Mají tendenci být vždy v obraze a vědět, co se kolem nich děje. Když se rozcházejí s partnerem, mohou mít sklony sledovat jeho aktivity na sociálních sítích nebo se ho pokoušet sledovat i jinými způsoby. Blíženci nejsou zlomyslní nebo vysloveně zlí, ale když se jejich ex zrovna nedaří, mívají pocit zadostiučinění.

Lev

Lvi jsou rození vůdci se silnou touhou po uznání a pozornosti. Když se rozcházejí s partnerem, mohou mít sklony sledovat jeho životní úspěchy a aktivitu na sociálních sítích. Díky sledování bývalého partnera si mohou snáz udržet své sebevědomí a přesvědčení o vlastní hodnotě.

Spřízněná duše podle horoskopu:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.