Znamení zvěrokruhu, která milují spánek: Šlofíka si rádi dopřejí Lvi i Raci

Pokud ve svém okolí neznáte nikoho, kdo by si raději trochu pospal, než aby šel za zábavou, pravděpodobně jste takovým člověkem vy. Spánek je dar, požitek, a nejlépe to ví znamení, která ho milují nadevše. To, že jsou někteří lidé schopní prospat i zemětřesení, je totiž určeno i tím, kdy se narodili.

Býk

Býci jsou pověstní svou láskou k pohodlí, což se týká i jejich spánkových návyků. Vládne jim Venuše, planeta potěšení, a proto si libují v luxusu dobrého spánku. Jejich klidná a vyrovnaná povaha se promítá do hlubokého a nepřerušovaného spánku.

Rak

Raci jsou díky své citové hlubokomyslnosti známí jako dokonalí snílci. Jejich mysl je neustále v chodu, a to i ve spánku. Tato vodní znamení často nacházejí útěchu v říši snů, díky čemuž je jejich spánek delší a hlubší. Pokud jste Rak, vaše noční dobrodružství mohou být odrazem vaší bujné fantazie.

Lev

Lvi, rození vůdci zvěrokruhu, jsou přes den často na cestách. V noci si však cení svého kvalitního spánku. Vládne jim Slunce a stejně jako tato mocná hvězda potřebují odpočinek, aby mohli další den jasně zářit.

Ryby

Ryby, snílkové vodních znamení, mají od přírody blízko ke světu představivosti a fantazie. Spánek je pro ně únikem, časem, kdy mohou prozkoumat hlubiny svého podvědomí. Pokud jste Ryby, vaše dlouhé pobyty v říši snů mohou svědčit o vaší tvůrčí a intuitivní povaze.

Jaký bude tento týden podle horoskopu?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.