Celebrity

2. října 2019 17:00

Karel Gott a jeho vystoupení v naší televizi

Karel Gott a pořady na Primě

Jestliže filmografie Karla Gotta čítá několik desítek filmů, vězte, že součet jeho vystoupení v televizi Prima by vydal na několik stovek. Podívejme se společně alespoň na některé z nich.

Přímé přenosy koncertů i celých pěveckých turné, při kterých Karel Gott bavil statisíce diváků, nebyly výjimkou… a zábavu nezkazil nikdy. Ani v pořadu Nikdo není dokonalý.

I když Karel Gott vždy říkal, že zpěvák se má držet svého řemesla a hlavně zpívat, zazářil i ve speciálním novoročním vydání diskusního pořadu Partie.

K sedmdesátým narozeninám jsme Karlu Gottovi připravili speciální TOP STAR, ve kterém mu k jeho kulatinám popřáli jeho kolegové a přátelé.

„Karel je jedna z mála krásnejch věcí, které tato země zplodila,“ prohlásila na Mistrův účet gratulantka Yvonne Přenosilová a Eva Pilarová dodala: „Kdyby se mě zeptal někdo, jaký si myslím, že má Karel Gott pro náš národ význam, pro naši zemi, řekla bych, že je to náš národní poklad.“

Také v den osmdesátých narozenin byl celý TOP STAR věnován Karlu Gottovi a náš netradiční dárek, speciální píseň od zpěvákových kolegů, mistra dojala až k slzám.

Vždy byl noblesní a elegantní, stoprocentně oddaný všem svým fanouškům i televizním divákům. Před kamerou byl jako doma a stával se zlatým hřebem mnoha televizních oslav: „To je nespočetněkrát, co jsem tady už účinkoval v pořadech vánočních a silvestrovských,“ uvědomoval si Mistr a s humorem sobě vlastním komentoval sám sebe na obrazovce: „Když se dívám na sebe, tak se musím pochválit.“