Celebrity

3. října 2019 19:17

Veřejné rozloučení s Gottem se uskuteční 11. října na Žofíně. Mistr bude mít pohřeb se státními poctami

Už je známo datum, kdy se bude moci veřejnost naposledy rozloučit s ikonickým zpěvákem Karlem Gottem. Vdova Ivana na webových stránkách Karla Gotta oznámila, že veřejnost může přijít uctít památku jejího muže v pátek 11. října do Paláce Žofín na pražském Slovanském ostrově.

„Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří nám vyjádřili svou soustrast s odchodem mého manžela, Karla Gotta. Zároveň děkuji panu premiérovi a vládě za iniciativu spojenou s uspořádáním státního pohřbu. Po důkladné úvaze jsem se rozhodla pro pohřeb se státními poctami,“ oznámila Ivana Gottová.

Ve vzkazu fanouškům dále upřesnila detaily posledního rozloučení s Karlem Gottem. „Veřejnost bude moci přijít uctít památku mého muže v pátek 11. 10. od 8:00 – 22:00 hodin do Paláce Žofín na Slovanském ostrově. V souladu s vůlí mého manžela a po předchozím jednání s Arcibiskupstvím pražským se bude konat zádušní mše a bude ji sloužit kardinál Dominik Duka, arcibiskup pražský. Tato se uskuteční pro pozvané hosty v sobotu 12. 10. od 11:00 hodin v Katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě,“ napsala Gottová s tím, že si váží podpory, kterou jí lidé v posledních dnech vyjadřují.

Jaké státní pocty by mohly Mistrův pohřeb provázet, se dozvíte v tomto článku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.