Celebrity

3. října 2019 19:17

Veřejné rozloučení s Gottem se uskuteční 11. října na Žofíně. Mistr bude mít pohřeb se státními poctami

Už je známo datum, kdy se bude moci veřejnost naposledy rozloučit s ikonickým zpěvákem Karlem Gottem. Vdova Ivana na webových stránkách Karla Gotta oznámila, že veřejnost může přijít uctít památku jejího muže v pátek 11. října do Paláce Žofín na pražském Slovanském ostrově.

„Touto cestou bych chtěla poděkovat všem, kteří nám vyjádřili svou soustrast s odchodem mého manžela, Karla Gotta. Zároveň děkuji panu premiérovi a vládě za iniciativu spojenou s uspořádáním státního pohřbu. Po důkladné úvaze jsem se rozhodla pro pohřeb se státními poctami,“ oznámila Ivana Gottová.

Ve vzkazu fanouškům dále upřesnila detaily posledního rozloučení s Karlem Gottem. „Veřejnost bude moci přijít uctít památku mého muže v pátek 11. 10. od 8:00 – 22:00 hodin do Paláce Žofín na Slovanském ostrově. V souladu s vůlí mého manžela a po předchozím jednání s Arcibiskupstvím pražským se bude konat zádušní mše a bude ji sloužit kardinál Dominik Duka, arcibiskup pražský. Tato se uskuteční pro pozvané hosty v sobotu 12. 10. od 11:00 hodin v Katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě,“ napsala Gottová s tím, že si váží podpory, kterou jí lidé v posledních dnech vyjadřují.

Jaké státní pocty by mohly Mistrův pohřeb provázet, se dozvíte v tomto článku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.