reklama

« Všechny horoskopy
zvěrokruh s pozadim normální - vodnář Foto: 21. 1. - 20. 2. Charakteristika znamení »

Vodnář - měsíční horoskop na září

Velké deprese vás zasáhnou už na začátku měsíce, ale vy to vše začnete rychle řešit, a tak se vaše deprese změní spíše ve velkou dávku energie. Pozor na ztráty na konci měsíce, které budou spojené s tím, že se budete cítit na vše sama. Pokud plánujete děti, je možnost otěhotnět.

Moudrost měsíce: „Žiji v klidu a klid si užívám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí – Štír

S kým budete mít problémy – Panna

Vztahy Beznaděj vás bude provázet na začátku měsíce a někdo vás bude odrazovat od řešení problémů. Vše se změní už v půlce měsíce a vy si prostě odpočinete od řešení všech problémů. Na konci měsíce už navážete na to hezké z minulosti a budete prožívat krásné období.

Práce Někdo z vaší minulosti o vás začne bojovat. Ozve se vám, protože si uvědomí, že jste jeho láska z minulosti a že k vám má stále silné city. Nejdříve bude vše promýšlet a pak začne bojovat a dávat vám najevo své city. Bude to pro vás velmi namáhavé odolat, ale nechte si vše uležet v hlavě a buďte trpělivá.

Peníze Finance nebudete celý měsíc řešit, ale na konci měsíce se může stát, že vám někdo zcizí peněženku a vy si uvědomíte, že jste tam měla dost peněz. Dávejte si peněženku pozor.

Oslabený orgán a léčivé barvy Ruce. Modrá.

Horoskopy 2017

reklama

Hodíte se k sobě v lásce?

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

reklama