reklama

SEZNAMTE SE: Módní návrhářka Zuzana Veselá a její svět

Zuzana Veselá - fashion designer Foto:
Zuzana Veselá - fashion designer
Foto: archiv Zuzana Veselá

Zuzana Veselá je absolventkou Vysoké školy výtvarných umění v Bratislavě, ateliéru oděvního designu. Studovala také v zahraničí na University of Art and Design Helsinki, Finsko. Od roku 2008 úzce spolupracuje s Technickou univerzitou v Liberci při konzultaci semestrálních prací.

Věnuje se volné tvorbě a modelovým zakázkám. Od roku 2004 tvoří autorské oděvy a limitované oděvní kolekce pod značkou Zuzana Veselá. Patří mezi výjimečné tvůrce české oděvní scény pro svou originalitu, kreativní nápady, rychlost a důslednost zpracování.

 

Od roku 1997 navštívila a účastnila se mnohých veletrhů, výstav, módních přehlídek, kulturních akcí, fashion weeků a také soutěží. Získala řadu cen, nejvíce si však považuje třetího místa na „Humen Cupu“ v Číně v roce 2001 (Mezinárodní soutěž mladých módních návrhářů). Zároveň byla v roce 2007 nominována na cenu Czech Grand Design v kategorii „Módní designér roku“ a několikrát byla vybrána do finále soutěže Top Styl Designer.

Podívejte se na její kolekci jaro/léto 2016:

Zuzana Veselá - kolekce jaro/léto 2016 Foto:


Zuzana Veselá je prostě „paní návrhářka“ a díky její píli, profesionalitě a schopnosti obklopit se těmi správnými lidmi prodává své kolekce také do zahraničí a stává se i mimo ČR stále známější a známější.


Mohlo by vás taky zajímat:

Článek

Perfektně zpracované, v nádherných barevných kombinacích a s neotřelými detaily. Takové jsou darabagsky! Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Kabelky, se kterými zazáříte

Pokud máte ráda zajímavé kabelky, musíte se v kamenných prodejnách cítit docela smutně. Kabelky, které se běžně prodávají, jsou totiž možná elegantní, ale tak nějak nudné....

Článek

Šaty a sukně značky Black Mountain jsou velmi ženské Foto:

Představujeme mladé tvůrce: Sukně, které sluší každé

Připravili jsme pro vás nový seriál, ve kterém vám postupně představíme mladé a nadějné tvůrce, kteří se pohybují na české módní scéně. Třeba vás jejich výrobky zaujmou...

Článek

Lenka Malíská vyrábí z porcelánu hrníčky, talíře, vázy i šperky Foto:

PŘEDSTAVUJEME MLADÉ TVŮRCE: Keramika, která má styl a vtip

Potřebujete domů nové hrníčky, ale ty, co mají běžně v obchodech, vám přijdou nudné? V tom případě pro vás máme jeden zajímavý tip.

Horoskopy 2018

reklama

reklama