Jiskření mezi Hofbauerem a Alicí! Její manžel si to s ním vyřídí v boxerském ringu

1. MISE (11) - upoutávka

Ve vojenském seriálu to začíná pěkně jiskřit. Nejen mezi oběma svéráznými doktory Hofbauerem a Hofmanem, ale rovněž mezi primářem a jeho vrchní sestrou. Těšit se tak můžeme nejen na marné čekání na polibek, ale pánové si svoje pracovní neshody nakonec vyřídí v ringu! Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Jan Dolanský coby plukovník Dan Hofman a Marek Němec jako primář David Hofbauer jsou v seriálu 1. MISE jako oheň a voda. Jeden miluje řád a pravidla, druhý je nepředvídatelný improvizátor. Jejich vzájemné spory se ve vojenské nemocnici snaží mírnit i Hofmanova manželka Alice, která je zároveň vrchní sestrou Hofbauera. A právě k němu ji to začíná táhnout.

Alice po Hofbauerovi vyjede a pozve ho k sobě do bytu

Alice Hofmanová je v podání sympatické herečky Kristýny Leichtové sice manželkou vojáka, která je za roky po jeho boku zvyklá na ledacos, ale bezhlavě ho poslouchat jako jeho frekventanti rozhodně nehodlá. Proto když její muž dostane nabídku na misi do Libye, dá mu jasně najevo, že s tím absolutně nesouhlasí. Svůj vztek se rozhodne vyřešit po svém – začne docházet na tréninky boxu.

A právě tam potká i Hofbauera. Přestože z toho zprvu není dvakrát nadšená, nakonec souhlasí s tím, že ji bude David trénovat. Po jedné z jejich lekcí ale zajdou společně do hospody a Alice, kterou naštvaly další novinky ohledně Libye, to s alkoholem trochu přežene. Její alkoholové opojení vyústí v trapnou situaci, když po Hofbauerovi vyjede! Dokonce ho pozve k sobě do bytu.

I když se ve finále nic zásadního nestalo, Alice se cítí hrozně a Hofbauerovi se omlouvá. Stejně tak si ji zase snaží udobřit i její manžel, kterého napadne, že by mohli zajít na box společně. Ačkoliv se Alice pokusí ze společného tréninku vycouvat, není zbytí a vyrazí na box. Má ale hodně co skrývat – nejen svoje alkoholové extempore, ale Dan ani netuší, že ji trénuje právě Hofbauer.

Hofman a Hofbauer si svoje spory nakonec vyřeší v boxerském ringu

Zákon schválnosti tomu chce, že se tam s Hofbauerem potkají. I když se Alici a Davidovi podaří utajit, že se na boxu pravidelně setkávají, k boji mezi oběma doktory nakonec přece jen dojde. Doslova. „Tak co kdybysme Alici dali chvilku pauzu a dali si spolu jedno kolečko, co vy na to?“ navrhne Hofbauerovi Hofman. Pánové si ale v ringu dávají do těla nejen v rámci tréninku, ale očividně tímto způsobem řeší i osobní a pracovní neshody.

Bude mít jejich boxerský zápas nějakou dohru? A podaří se Alici před manželem utajit rande s Hofbauerem i jejich společné hodiny boxu? Nezapomeňte sledovat další napínavý díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.