Sandra Nováková jako Saša zase řádí. Tentokrát svádí Pavla Řezníčka

1. MISE (10) - upoutávka

Když něco chcete, musíte pro to udělat maximum a neváhat využít všechny možnosti, které máte. Podobným heslem se asi řídí Sandra Nováková coby doktorka Saša, která je ochotná pro své místo v kurzu elitní mezinárodní jednotky tasit i své ženské zbraně. Její volba padla na Pavla Řezníčka. Podlehne jejím svodům? Podívejte se v exkluzivní ukázce.

Řady frekventantů ve vojenském seriálu 1. MISE řídnou a přichází na dlouhou dobu poslední vyřazování. Je tak třeba zapojit všechny síly a zabojovat. Sandra Nováková proto jako doktorka Saša Růžičková nabízí Ondřeji Rychlému coby Prokopovi spojenectví. To jí ale nestačí a jako pojistku zvolí nakonec ještě jinou metodu. Rozhodne se svést vojenského psychologa v podání Pavla Řezníčka.

Pod záminkou, že se jde pečlivě připravovat a učit, vejde do jinak prázdné učebny, za stolem sedí pouze Jelen. Ten se však po chvilce zvedá, aby odešel do ředitelovy pracovny a vzájemně se se Sašou nerušili. V ten moment rozjede doktorka Růžičková svou hru naplno.

Sandra Nováková svádí jako Saša Pavla Řezníčka

Nechybí svůdné narážky a vyzývavé pohledy. „Tak si říkám, jestli se tady nebudu sama bát,“ zkouší to na Jelena Saša. „Já vás budu průběžně kontrolovat, abyste se tady cítila v bezpečí,“ vybruslí z toho Jelen a ukáže Saše na kameru, jejíž záznam lze sledovat právě z kanceláře ředitele. „A já budu pracovat celou noc,“ dodá ještě, čímž Sašu poškádlí, ale vyhne se společně strávenému času.

Doktorku Růžičkovou už známe moc dobře a jen těžko si lze myslet, že se s touto malou prohrou smíří. Co dalšího si na Jelena připraví? Bude mít její snažení nějaký efekt a podlehne jí Řezníček nakonec? To uvidíte již ve středu od 20:15 v seriálu 1. MISE.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.