zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pokus o sebevraždu a šokující obvinění! Koho mají manželé Hofmanovi na svědomí?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 24.11.2021
Mít někoho na svědomí, to si nepřeje nikdo z nás, zejména týká-li se to zdraví někoho blízkého. Přesně takového obvinění se ale dočká Kristýna Leichtová jako Alice Hofmanová v seriálové novince. Rozhodnutí jejího manžela má totiž nečekanou dohru. Jejich kamarádka se pokusí spáchat sebevraždu! Podívejte se na exkluzivní ukázky ze středečního dílu.

reklama

Když se plukovník Hofman v podání herce Jana Dolanského rozhodl ve vojenském seriálu udat svého letitého kamaráda kvůli špatně provedené operaci, v jejímž důsledku skončil pacient na vozíku, počítal s tím, že tímto krokem zřejmě definitivně jeho přátelství skončí. Jen těžko by ale tipoval, že následky budou mnohem fatálnější a podepíšou se i na jeho manželce.

Za Hofmanem přijde rozhořčená manželka jeho kamaráda Matěje Lexy a žádá ho, aby nechal celý případ být. Tvrdí, že poškozenému už to stejně nijak nepomůže, a navíc Hofmanovi vpálí, že to Matějovi dluží. „Když jsi potřeboval pomoct ve sporu s Houdkem, kdo tě podržel, co?“ nebojí se mu připomenout, za co by měl být Lexovi vděčný.

Manželé Hofmanovi.
Autor: FTV Prima Manželé Hofmanovi.

Hofman je ale neoblomný a jeho cit pro spravedlnost v něm nepřestává vítězit. Odmítnutá a zoufalá Jana tak udělá něco, co nikdo nečeká. Vyleze na střechu budovy a skočí. Její sebevražedný pokus sice naštěstí neskončí okamžitou smrtí, ale je ve vážném stavu převezena do vojenské nemocnice zrovna ve chvíli, kdy ji u Hofmana hledá vyplašený Lexa.

Alice je obviněna, že může za kamarádčin pokus o sebevraždu

Ačkoliv se Janu podaří Hofmanovi na operačním sále zachránit, následky si bohužel ponese do konce života. Stejně jako pacient, u kterého zpackal její muž operaci, nebude chodit. I když je Lexa šťastný, že manželka žije, nemůže se ubránit vzteku a rozhořčení vůči manželům Hofmanovým. „Já ti gratuluju, holčičko, skvěle vám to vyšlo,“ řekne bez obalu šokované Alici Lexa.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE (14) – Máš ji na svědomí

„Ušili jste to na mě, nekecej!“ osočí ji Lexa, když se Alice jen nechápavě ptá, co tím myslí. „Podívej se, jak Jana dopadla. To kvůli vám! Kvůli tobě! Máš ji na svědomí, Alice, slyšíš? Máš ji na svědomí,“ řve na Hofmanovou rozčilený Lexa na chodbě nemocnice.

Jak tohle skončí? Bude si Alice vyčítat, co Jana provedla, a vezme vinu na sebe? Nebo se podaří Hofmanovi přesvědčit ji, že za nic z toho nemůže? Jakou dohru bude ještě tento případ pro manžele mít? Sledujte další díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.

Plukovník Dan Hofman.

Neskutečný průšvih ve vojenském seriálu! Bude muset Dolanský napráskat kamaráda?

reklama

Související témata: 1. MISE , seriál 1. MISE , Jan Dolanský , Kristýna Leichtová , plukovník Hofman , Alice Hofmanová , pokus o sebevraždu , obvinění , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama