Agátě Hanychové šlo o život. Influencerka popsala detaily děsivého pádu ze schodů
Influencerka Agáta Hanychová pořádně vyděsila své fanoušky. Na svém profilu na Instagramu totiž popsala detaily pádu, který mohl klidně skončit katastrofou. Naštěstí je ale trojnásobná maminka v pořádku.
Agáta Hanychová sdílí se svými fanoušky vše, co s sebou život přináší. Tentokrát si ale pro ně přichystala překvapení, kterým nejednoho jistě vystrašila. „Dnes jsme měly jít s Rózou plavat, mít takový hezký holčičí den. A co se nestalo? Sklouzla jsem ze schodů, protože jsem měla tlustý ponožky,“ svěřila se na Instagramu nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové.
Pád ze schodů se bohužel neobešel bez následků a několika bolestivých zranění. „Mám rozbitou hlavu, to jelito, co mám na pr*eli, byste opravdu vidět nechtěli, a mám ho i na lokti,“ popsala populární influencerka. „Promítnul se mi v podstatě celý život před očima, klepu se a je mi špatně...“ dodala Agáta, která ale nakonec usoudila, že nevyhledá lékařskou pomoc. „Po třiceti hovorech s mámou a konzultacích s Mírou jsme si řekli, že hlava na šití není, už mi z ní krev neteče,“ uvedla Hanychová, která se měla večer dostavit na natáčení oblíbeného pořadu Show Jana Krause.
Mohlo by vás zajímat: Agáta Hanychová má tři děti, každé s jiným mužem. Ani s jedním tatínkem vztah nevydržel
Její zranění by sice bylo prý na dva stehy, nebyla by to ale Agáta, aby si neuměla poradit v každé krizové situaci. „Zavolali jsme našemu kamarádovi, co je primář v Motole, který mě ošetřil přes facetime a řekl, že je to ok. Dala jsem si tam mašličku, zelenou vodičku a šla jsem točit,“ popsala bývalá modelka deníku Blesk.
Agáta řekla, že si naštěstí nepřivodila otřes mozku, pouze několik bolestivých pohmožděnin. „Co ale mám, to je fialový zadek,“ zasmála se Hanychová s tím, že si až posléze uvědomila, že mohla při pádu klidně zemřít.
Podívejte se, jaký luxusní byt koupila a zrekonstruovala Agáta Hanychová v pražských Dejvicích: