Příběh Agathy Christie: Zkouška neviny dozraje dnes ke konci

V úterý ve 20.15 na Primě uvidíte druhý a zároveň poslední díl příběhu Agatha Christie: Zkouška neviny. Jak skončí celá zápletka příběhu můžete sledovat i online v našem archivu iPrima.cz. Příběhy Agathy Christie ale rozhodně na Primě nekončí.

Potom, co se snažil policejní náčelník zajet Arthura Calgaryho, se Leo rozhodl, že si s ním promluví. Společně dojdou k závěru, že někdo chtěl Arthura umlčet, jelikož policie někoho kryje. Ale proč? Kdo je tedy vrah Rachel?

Agatha Christie: Zkouška neviny najdete v online archivu

Nakonec vyjde najevo, že Jack měl poměr s manželkou policejního náčelníka, Lydií, a to nejen jednou. Ta mu za to následně dala peníze, na což přijde její manžel. Nakonec vyhrožuje Leovi, že když něco někomu řekne, Jacka zabije. Arthur pak u večeře rodině poví, že v onu noc, když vyzvedával Jacka, bylo na silnici ještě jedno auto, kterému se musel vyhnout. Mary následně obviní Tinu, že to auto bylo její, kdysi takové totiž měla, ale řekla rodině, že se ho zbavila. Mary nakonec řekne, aby se sešli na „jejich místě“. Všichni se tedy sejdou v lese. Tina všem vysvětlí, proč byla v tom autě. Mary ale začne všechny obviňovat a sourozenci se začnou hádat. Nakonec Hester strčí do Mary, která upadne. Ta jim vzápětí řekne, že jen ona měla být dítě Rachel.

Philip chtěl opilý zavolat policii, ale Leo mu v tom zabránil. Nakonec řekne Arthurovi, že v tom mají prsty všichni, ale on se s ním o tom nechce bavit, jelikož je Philip opilý. Ten ho tedy vyhodí ze svého pokoje. Arthur pak Leovi řekne, že jako fyzik psal vzorce pro atomové bomby a cítí se prokletě. Leovi proto dojde, že se zřejmě cítí provinile, protože Jackovi nepomohl. Nakonec jede Arthur na policii.

Sledujte Agatha Christie: Zkouška neviny uvidíte na Primě ve 20.15 již toto úterý!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.