Celebrity

13. června 2023 10:00

Eliška Reiglová

Anne Hathaway se ztrácí před očima. Pohublá herečka je skoro kost a kůže

Herečka Anne Hathaway (40), kterou si lidé zamilovali coby Miu v romantické komedii Deník princezny, se v poslední době výrazně změnila. Vždy patřila k ženám obdařeným štíhlou linií, nyní ale zhubla tak, až vyděsila své fanoušky. Podepsalo se to na její postavě i na obličeji.

Anne Hathaway je oblíbenou herečkou a v soukromém životě především maminkou. V minulosti mnohokrát mluvila na téma své hmotnosti, především pak proto, že ji lidé komentovali. Když někdo naznačil, že by měla zhubnout, nahlas se ozvala a žádné narážky si nenechala líbit, obzvlášť když se stala matkou.

„Není ostuda v těhotenství nebo kdykoliv jindy přibrat. Není ostuda, když hubnutí trvá déle než jste chtěli, pokud vůbec hubnout chcete. Není ostuda si ze starých kalhot ustřihnout nohavice, abyste měli delší šortky, protože ty loňské se vám na letošních stehnech nelíbí,“ řekla herečka, jak ji cituje magazín Glamour.

Strach o herečku

Na sociálních sítích projevili fanoušci o Anne starost poté, co se objevila na výstavě šperků v Benátkách. Vynesla obtažené třpytivé šaty s hlubokým výstřihem, které ozvláštnila výrazným náhrdelníkem. Outfitu si ale jen málokdo všiml.

Hathaway zaujala především pohublým vzhledem, kdy některé kosti jí byly vidět více než kdy dříve. Především má nyní výraznější ostré obličejové linie a nevypadá tak, jak si ji mnozí pamatují. O úmyslném hubnutí však v poslední době nemluvila, a tak není jasné, co za její proměnou stojí.

Mezi českými celebritami se výrazné zhubnutí v poslední době řešilo především u herečky Pavly Tomicové:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.