Boj o kvalitní českou gastronomii pokračuje. Od 12. listopadu premiérově s Jitkou a Santem Pagana

Očekávaný pořad se zkušenou gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem, vyhlášeným restauratérem, volně naváže na Ano, šéfe! Těšte se na další tažení za lepším pohostinstvím v Česku. Premiéra s novou dvojicí už 12. listopadu na Primě!

Pořád je co zlepšovat! Do boje za lepší gastronomické zítřky už brzy vyrazí na Primě nové posily. O nápravu se postará Jitka Pagana, která dlouhá léta provozovala několik luxusních restaurací v Německu a po návratu do Česka, rozjela vlastní podnik v samém centru Prahy.

Podívejte se na první televizní upoutávku na novinku Ano, šéfová!

Jitka Pagana: Šéf, Zdeněk Pohlreich, je v Česku jenom jeden!

O své roli v pořadu Ano, šéfová! má ostřílená gastronomka Jitka Pagana jasno. Bude svá. Až skromně předesílá: "V žádném případě se nechceme se Santem v pořadu srovnávat se Zdeňkem Pohlreichem! Myslím, že Šéf je v téhle zemi jenom jeden." O svém kolegovi pokračuje s úctou. "Zdeněk Pohlreich udělal pro náš obor ohromný kus práce a my se budeme snažit, pokračovat v jeho šlépějích. I když v Ano, šéfová! půjdeme trochu jinou cestou," nastínila pro iPrima.cz Jitka Pagana, která se netají ani tím, že na rozdíl od Šéfa Pohlreicha není profesionální kuchařka. Zasvěcené kuchařské rady v navštívených podnicích proto bude předávat zkušený šéfkuchař z jejího vlastního podniku. "Já vidím, co je špatně, ale protože nejsem kuchař, zvu si do každého dílu šéfkuchaře profesionála, který ví, jak poradit."

Poslechněte si Jitku Pagana, co k případnému srovnávání se Zdeňkem Pohlreichem říká na videu:

Santo Pagana? Někdy neposlušný syn, ale dobrý rádce

Santo Pagana v pořadu funguje jako gastronomický rádce. "Předávám dál, co jsem se naučil. Jde vlastně o koučink. Mám hlavu plnou vizí a nápadů, máma zase po létech praxe ví, co funguje a co ne. Doufejme, že dynamika mezi námi dokáže vdechnout lidem nový vítr do plachet," představuje stručně svoji roli v pořadu Santo.

V pořadu Ano, šéfová! diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím i hospodám, ale budou moci také nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala na Sicílii a Santo jako správný syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Scénář a režie: Vít Klusák, Filip Remunda

Premiéra pořadu Ano, šéfová! už 12. listopadu na Primě.

Podívejte se na první fotky šéfovského dua Pagana z natáčení:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.