Co na Ano, šéfová! s dvojicí Pagana baví tvůrce pořadu

Už v pondělí má na obrazovkách televize Prima premiéru nový pořad Ano, šéfová! Jak moc navazuje na Ano, šéfe! a co si samotní tvůrci pořadu Vít Klusák a Filip Remunda slibují od nové dvojice – Jitky se Santem Pagana? Poslechněte si v rozhovorech, které nám poskytli během vzniku pořadu.

„Přicházíme s konceptem, kde jednoho moderátora nahrazuje dvojice,“ uvádí k novému pořadu Ano, šéfová! Vít Klusák, první z jeho producentů a režisérů. Dvojici Jitka a její syn Santo Pagana si do pořadu, který volně navazuje na legendární Ano, šéfe!, zvolili s vědomím, že Zdeněk Pohlreich je prostě nenahraditelný.

Že je Zdeněk Pohlreich nenahraditelný, si je vědoma i Jitka Pagana:

„Myslím, že by se ani nikdo neodvážil převzít to po něm. S dvojicí maminka se synem, oba dva jsou vlastníci úspěšných restaurací, nám v pořadu přibývá vztah těchto dvou: za A, příbuzných a za B, byznysových kolegů. Otevírají se nám s nimi nová témata a možnosti, kam formát posunout,“ konstatuje Klusák.

Pusťte si celý rozhovor s Vítem Klusákem, v němž mimo jiné odpovídá i na to, proč Ano, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem muselo skončit:

Filip Remunda, druhý oslovený ze zavedené tvůrčí dvojice, režisér, producent a scenárista pořadu Ano, šéfová!, si Jitku se Santem také oblíbil. „Ti dva se vzájemně velice dobře doplňují a co je hlavní, že to s nimi nebude nuda. Těším se, až uvidím mámu a italského syna, na kterém vidíme, že v Itálii se zkrátka maminka musí vždycky poslouchat. Takže ačkoliv máma nemá vždycky pravdu, tak Santo musí poslouchat, protože tak velí jeho kultura. Ano, šéfová! je pro nás kromě velký gastromise i veliká zábava,“ uvádí Remunda.

Více o Jitce se Santem a konceptu Ano, šéfová! si poslechněte v rozhovoru s Filipem Remundou:

Sledujte od pondělí 12. listopadu zábavné i tragické příběhy z hospod a to, jak se s nimi nesmlouvavá Jitka a její upřímný syn Santo poperou.

Premiéra pořadu Ano, šéfová! začíná v pondělí ve 21.30 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.