Když potřebuješ vydělat prachy, musíš si umět vybrat hosty. Ano, šéfová!

I tak se ještě dělá gastronomie v Česku. Podnikatelská rada z titulku bude znít aktérům natáčení dalšího dílu pořadu Ano, šéfová! v uších dlouho. S Jitkou Pagana a jejím synem Santem vyrazíme v pondělí večer ve 21.30 na Primě na Lipno, do restaurace Kotva. Podívejte se v reportáži, jak se natáčel tenhle boj o kvalitní českou gastronomii!

Těšte se na další tažení za lepším pohostinstvím v Česku, tentokrát půjde hlavně o peníze. S pořadem Ano, šéfová! se podíváme do restaurace Kotva na Lipně.

Rosťa se Standou Maříkovi jsou bráchové, jednovaječná dvojčata. Jak říká režisér dílu Vít Klusák, „dost se nám během natáčení pletli“. Standa má na strarost plac, je vrchní číšník. Druhý, Rosťa, je v kuchyni. „Byl to neskutečnej kouř hned o samého začátku natáčení,“ pokračuje ke vzniku dílu Klusák. Popisuje, jak každý den našli s bratry naši moderátoři společnou řeč a začli pracovat na něčem smysluplném, a každý den se nakonec strašně pohádali. Bratři Maříkovi prý chvílemi chtěli natáčení zrušit, došlo i na vyhrožování. Pondělní díl bude podle dojmů z natáčení jedna velká hysterie. A nejen ta. Dojde i na sehranou scénku, označovanou bratry Maříkovými za „trapný, ubohý a hloupý“. Filmaři naopak chtějí scénou ukázat nelogičnost podivné selekce hostů, kterou v Kotvě praktikují a jež nedala Jitce se Santem spát.

Pusťte si nejdříve reportáž z natáčení pondělního premiérového dílu. Pak se podívejte na extra předpremiérovou ukázku, která už nepotřebuje další komentář.

K rekreační oblasti u přehrady Lipno mají blízko od mládí, teď tady provozují přímo u přístavu nóbl restauraci, o které říkají, že jim funguje. Co by si tedy přáli změnit nebo zlepšit? Tihle dva usměvaví chlapíci rovnou přiznávají, že si v pořadu Ano, šéfová! chtějí vlastně udělat reklamu. "Teďko momentálně jsme spokojený, ale samozřejmě přijeli jste i proto, abyste nám řekli, co můžeme dělat líp,“ neskrývají od začátku.

"Ty si musíš vybrat lidi, který maj prachy"

Co prý potřebují v Kotvě ze všeho nejvíce, jsou „prachy“. Otevřenost bratrů ohledně touhy po vydělávání je přinejmenším pozoruhodná. Bizarní ovšem je, jak na to jdou!

Velkou záhadou na Kotvě jsou Santovi s Jitkou rezervace v prázdné hospodě, které si navíc nikdo neobjednal. Právě s rezervacemi souvisí zmíněná selekce hostů.

Jak přesně to bratři Maříkovi myslí se "selekcí hostů"? To si pusťte ve slíbené předpremiérové scéně:

Co v Kotvě Jitka se Santem poradí, sledujte v dalším premiérovém dílu pořadu Ano, šéfová!

Pořad Ano, šéfová! začíná v pondělí ve 21.30 na Primě.

Podívejte se i na televizní upoutávku:

(schneidy)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.