Pomůže Ano, šéfová! zoufalému kuchaři na mol, který pizzu skrápí krví?

Novinka Ano, šéfová! v čele se zkušenou gastronomkou a podnikatelkou Jitkou Pagana a jejím synem Santem, nápaditým restauratérem, vyrazí v pondělí večer ve 21.30 na Primě do Ostravy. Boj o kvalitní českou gastronomii pokračuje.

Těšte se na další tažení za lepším pohostinstvím v Česku, tentokrát s pořádnou dávkou ostravského patriotismu. S pořadem Ano, šéfová! se podíváme do Markovy krčmy.

Richard Konečný, provozovatel podniku, kuchař, pizzař a výtvarník, před natáčením bědoval: "Každej měsíc jsem v mínusu, konkurence srazila ceny, protikuřácký zákon mě zavraždil – zřídil jsem tu nekuřácký salonek a vrazil do něj hodně peněz, a pak ten poje*aný zákon začal platit! Manželství v řiti, mám obstavený účet. Potřebuju nějakou radu, protože mám pocit, že stojím na místě. Interiér je deset let starý, všechno se tu viklá. Potřeboval bych omladit klientelu, protože mít hospodu pro důchodce, to je pak jen o pivu a kořale."

Pan Richard skutečně volá o pomoc! Dost prozrazuje tato scéna z premiérového dílu:

Panu Richardovi evidentně bije srdce pro Ostravu, fotbalový Baník a ještě nepřestalo bít ani pro skomírající hospodu, kterou na ostravském sídlišti Jitka se Santem nejprve vůbec nemohou najít. Když konečně dojdou do cíle, vidí sportbar, lákající hosty na balkánskou kuchyni. Záhy se však ukáže, že jde spíše o pizzerii.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Jitka se Santem si na ochutnání objednají hned tři pizzy. Po zhruba hodině čekání dojde Santovi trpělivost a vydá se nahlédnout do kuchyně. Tam nachází kuchaře a majitele podniku v jednom, pana Richarda. Co se děje, že mu příprava pizzy trvá tak dlouho?

Richard je na první pohled značně posílen alkoholem a momentálně řeší zástavu krvácení – při krájení papriky si řízl do prstu. Santo ani Jitka pizzu už neochutnají i proto, že je v kuchyni a na těstě krev….

Krvavou pizzu nedá asi nikdo:

Přečtěte si celý životní příběh gastronomky Jitky Pagana a poslechněte si i velký rozhovor s ní.

Co upadajícímu sportbaru v Ostravě Jitka se Santem poradí, sledujte v dalším premiérovém dílu pořadu Ano, šéfová!

Pořadu Ano, šéfová! začíná v pondělí 12. listopadu ve 21.30 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.