Seriály a filmy

8. listopadu 2018 12:22

martin.geier@iprima.cz

Pusťte si reportáž z natáčení premiérového dílu pořadu Ano, šéfová!

Už v pondělí má na obrazovkách televize Prima premiéru nový pořad Ano, šéfová! Nová dvojice začíná svoji gastronomickou misi v pražské hospodě Černý kohout. Jitka a Santo jako zkušení a úspěšní gastronomové budou mít plné ruce práce.

Rodinné duo Pagana jde do akce. Poprvé je uvidíte v pondělí ve 21.30 na Primě. Matka Jitka a syn Santo se v podnicích, kam si je pozvali, budou věnovat nejen kuchyni, ale také chodu restaurace a zaměří se i na obsluhu.

„Přicházíme s konceptem, kde jednoho moderátora nahrazuje dvojice,“ uvádí k novému pořadu Ano, šéfová! Vít Klusák, první z jeho producentů a režisérů. Dvojici Jitka a její syn Santo Pagana si do pořadu, který volně navazuje na legendární Ano, šéfe!, zvolili s vědomím, že Zdeněk Pohlreich je prostě nenahraditelný.

Jitka se Santem vyrážejí řešit problémy restaurací originálně vybaveni humorem, německou precizností a italskou pohostinností.

Podívejte se na Jitku se Santem v akci v extra reportáži. Takto se natáčel pondělní premiérový díl novinky Ano, šéfová!

„Ti dva se vzájemně velice dobře doplňují, a co je hlavní, že to s nimi nebude nuda. Těším se, až uvidím mámu a italského syna, na kterém vidíme, že v Itálii se zkrátka maminka musí vždycky poslouchat," říká k nové dvojici Filip Remunda, druhý oslovený ze zavedené tvůrčí dvojice, režisér, producent a scenárista pořadu Ano, šéfová!

Právě ze zahraničních zkušeností v oboru gastronomie budou v pořadu Ano, šéfová! hodně čerpat. Jitka Pagana (58) v jednadvaceti letech odešla z Berouna do Německa, kde se vdala a spolu s manželem, Siciliánem, provozovala několik restaurací a vychovala syna a dceru. Po dvaceti letech za hranicemi zakotvila po rozvodu v Praze, otevřela si vlastní italskou restauraci, kterou úspěšně vede dodnes.

A Santo? Ten se před třiatřiceti lety narodil v německém Hammu, a přestože od rodičů umí česky a italsky, jeho rodným jazykem je němčina. Po studiích procestoval svět, později pomáhal pozvednout rodinnou restauraci v Praze. Od začátku letošního roku vede vlastní podnik v Mělníku.

Více o Jitce se Santem a konceptu pořadu Ano, šéfová! si poslechněte v rozhovoru s Filipem Remundou a s Vítem Klusákem:

Podobné články

Premiéra pořadu Ano, šéfová! začíná v pondělí ve 21.30 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.