Santo Pagana musí sekat češtinu, jinak ho mamma klepne vějířem

Kde v pořadu Ano, šéfová! končí boj o kvalitní gastronomii a začíná boj o kvalitní češtinu? Určitě vám neuniklo, jak Jitka Pagana pokaždé zbystří, když její syn Santo špatně vyslovuje česky nebo komolí slova. To se pak "mamma" Jitka neudrží a natáčení, nenatáčení, začne hrozit svým, již pověstným vějířkem.

V pořadu Ano, šéfová! vystupuje Santo Pagana (33) po boku své maminky Jitky v roli gastronomického poradce. Rodinné duo vidíte, nejen jak svým osobitým stylem pomáhá neprosperujícím restauracím i hospodám, ale zaznamenáte i svérázný vztah matky a syna. Ten je od začátku plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala za Sicilana a Santo jako správný italský syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Podívejte se na slíbenou Santovu domácí lekci češtiny v sestřihu z pondělního premiérového dílu Ano, šéfová! na Primě:

Lidé se často ptají, kde se vzal Santo Pagana v Česku? Já všem říkám, že jsem se tady objevil. Moji rodiče se poznali v Německu, kde společně úspěšně dělali gastronomii několik let. Pak jsme jako rodina přišli na ten fantastický nápad přestěhovat se a začít v Praze. Do České republiky jsem se od svých devatenácti zamiloval a už bych nechtěl žít jinde. Na to, že moje jméno v překladu znamená Svatý Nevěřící, věřím, že lidi mají být tam, kde můžou něco změnit. A já mám pocit, že teď můžu něco změnit tady.

Santo už předvedl, že si ze sebe umí udělat legraci. Připomeňte si ho ve scénce, v níž ztvárnil zhýralého milionáře z maloměsta:

Nakolik jste své „mamma“ poslušným synem? Jelikož jsem hodně bouřlivý člověk a mám ve zvyku rychle mluvit a pomaleji přemýšlet, tak se občas stane, že mamince do řeči skáču. Někdy chtěně, někdy nechtěně.

Nezapřete zahraniční přízvuk a místy i slabší slovní zásobu českých výrazů. Když se rozčílíte, jakou řečí nadáváte? Odpověď si poslechněte na dalším videu:

Co je podle Santa základem fungování podniku? Nejdůležitější je komunikace, komunikovat spolu. Když se vám něco nelíbí, něco nefunguje, tak to říci nahlas a řešit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.