Santo Pagana musí sekat češtinu, jinak ho mamma klepne vějířem

Kde v pořadu Ano, šéfová! končí boj o kvalitní gastronomii a začíná boj o kvalitní češtinu? Určitě vám neuniklo, jak Jitka Pagana pokaždé zbystří, když její syn Santo špatně vyslovuje česky nebo komolí slova. To se pak "mamma" Jitka neudrží a natáčení, nenatáčení, začne hrozit svým, již pověstným vějířkem.

V pořadu Ano, šéfová! vystupuje Santo Pagana (33) po boku své maminky Jitky v roli gastronomického poradce. Rodinné duo vidíte, nejen jak svým osobitým stylem pomáhá neprosperujícím restauracím i hospodám, ale zaznamenáte i svérázný vztah matky a syna. Ten je od začátku plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala za Sicilana a Santo jako správný italský syn své matce na jedné straně neodporuje, přitom však má hlavu plnou vlastních nápadů.

Podívejte se na slíbenou Santovu domácí lekci češtiny v sestřihu z pondělního premiérového dílu Ano, šéfová! na Primě:

Lidé se často ptají, kde se vzal Santo Pagana v Česku? Já všem říkám, že jsem se tady objevil. Moji rodiče se poznali v Německu, kde společně úspěšně dělali gastronomii několik let. Pak jsme jako rodina přišli na ten fantastický nápad přestěhovat se a začít v Praze. Do České republiky jsem se od svých devatenácti zamiloval a už bych nechtěl žít jinde. Na to, že moje jméno v překladu znamená Svatý Nevěřící, věřím, že lidi mají být tam, kde můžou něco změnit. A já mám pocit, že teď můžu něco změnit tady.

Santo už předvedl, že si ze sebe umí udělat legraci. Připomeňte si ho ve scénce, v níž ztvárnil zhýralého milionáře z maloměsta:

Nakolik jste své „mamma“ poslušným synem? Jelikož jsem hodně bouřlivý člověk a mám ve zvyku rychle mluvit a pomaleji přemýšlet, tak se občas stane, že mamince do řeči skáču. Někdy chtěně, někdy nechtěně.

Nezapřete zahraniční přízvuk a místy i slabší slovní zásobu českých výrazů. Když se rozčílíte, jakou řečí nadáváte? Odpověď si poslechněte na dalším videu:

Co je podle Santa základem fungování podniku? Nejdůležitější je komunikace, komunikovat spolu. Když se vám něco nelíbí, něco nefunguje, tak to říci nahlas a řešit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.