Co si myslí Kozoroh o ostatních znameních zvěrokruhu? Býka miluje a Lva nesnáší

Napadlo vás někdy, že vidíme svět a s ním ty druhé skrz své vlastní brýle. Soudíme podle toho, co si myslíme my a jak bychom se zachovali my. Takový zábavný přehled o našem způsobu myšlení nabízí i astrologie. Jak vidí znamení Kozoroha ostatní znamení?

Co si myslí Kozoroh o ostatních znameních zvěrokruhu

Konzervativní a svědomitý Kozoroh se jen tak lehce nespokojí s tím, aby žil ze dne na den. Má neustále pocit, že se musí něčím stát. Musí mít nějaký cíl, ke kterému celý život směřuje, nějaký majetek, o který by se staral a nějakou povinnost, kterou by plnil. Co si ale myslí o ostatních znameních zvěrokruhu?

Beran – Kdo s koho.

Býk – Společně navždy.

Blíženci – Ztělesnění roztržitosti a chaosu.

Rak – Vím, že nejsi žádný měkkota.

Lev – Na mne to nezkoušej.

Panna – Jsi naprosto dokonalý.

Váhy – Tvoje rafinovanost mne občas baví.

Štír – Možná jsem stejně vášnivý jako ty.

Střelec – Rozumím ti???

Kozoroh – My to vždycky dáme.

Vodnář – Mám tě rád pro tvoji lehkost bytí.

Ryby – Jsem jediný, kdo ti doopravdy rozumí.

Jak vidí znamení Střelce ostatní znamení zvěrokruhu

Znamení vybavené touhu hledat a nacházet je znamení Střelce. Zdobí ho upřímnost a otevřenost, symbolizuje šíp svištící ke svému cíli. Miluje svobodu a nezávislost. Podívejte se na svět podle znamení Střelce.

Jak vidí znamení Štíra ostatní znamení zvěrokruhu

Nejvíce vynalézavé a v mnoha směrech nejsilnější znamení zvěrokruhu je znamení Štíra. Štíři mají obrovskou sílu vůle a výrazné emocionální touhy. Podívejte se na svět pohledem znamení Štíra.

Jak vidí znamení Vah ostatní znamení zvěrokruhu

Mentálním nadáním Váhy je schopnost zvažovat, vyvažovat, porovnávat. Má také velmi silné sociální cítění a proto i přirozené nadání pro psychologii a diplomacii. Jak vidí toto znamení lidi narozené v jiných znameních? Jaký je svět podle Vah?

Jak vidí znamení Panny ostatní znamení zvěrokruhu

Praktičnost a zručnost se u Panny projevují jako důvtip a obratnost v práci a v řemeslné zručnosti. Kromě toho se Panna stará i o správné zacházení s naším nejcennějším hmotným majetkem - naším tělem. Jak Panna vidí ostatní znamení zvěrokruhu? Podívejte se na svět podle Panny.

Jak vidí znamení Lva ostatní znamení zvěrokruhu

Lev má královský charakter, palčivou potřebu pořád něco překonávat. Snad i proto je jeho frustrace z případného nezdaru nekonečná. Přebujelé ego vede k absolutní náročnosti jak k druhým, tak k sobě samému. Podívejte se, co si myslí Lev o druhých lidech.

Jak vidí znamení Raka ostatní znamení zvěrokruhu

Rak patří mezi vodní znamení, která jsou obvykle spojována se sférou citů a emocí. Kvalita emocí se u Raka projevuje jako silný cit pro domov a rodinu, zde hledá životní jistotu a bezpeči, často i v podobě materiálních hodnot. Skrz tuto optiku se dívá na svět i na ostatní. Podívejte se, co si myslí Rak o druhých lidech.

Jak vidí znamení Blíženců ostatní znamení zvěrokruhu

Blíženci jsou pravými posly Bohů. Žádná novinka jim neunikne, všechno vědí, všemu rozumějí. Všechno je i baví a nic je nedokáže vyvést z míry více než nuda a nicnedělání. Podívejte se na svět očima znamení Blíženců.

Jak vidí znamení Býka ostatní znamení zvěrokruhu

Býk patří ke znamením symbolizujícím pevnou sílu a klid. Jeho z rovnováhy hned tak někdo nevyvede, a když vyvede, bývá zle. Málokdo se umí rozzuřit tak jako zrozenec ve znamení Býka. Podívejte se na svět jeho očima.

Jak vidí znamení Berana ostatní znamení zvěrokruhu

Psychologie znamení Berana. Beran je přímý, obvykle se nezdržuje se zbytečnou diplomacií a hledání vhodných slov. Samozřejmě velmi často ku své škodě. Podívejte se, co si myslí o sobě i o ostaních lidech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.