Astročlánky

Aktualizováno 15. července 2022 11:07

Jiřina Köppelová

Co si myslí Blíženci o ostatních znameních? Býk je nudí, Lva obdivují a Štíra se bojí

Napadlo vás někdy, že vidíme svět a s ním ty druhé skrz své vlastní brýle? Posuzujeme, soudíme podle toho, co si myslíme my a jak bychom se zachovali my. Takový zábavný a rychlý přehled o našem způsobu myšlení nabízí i astrologie. Jak vidí znamení Blíženců ostatní znamení?

Jak vidí Blíženci ostatní znamení

Beran – S tebou prožiji dobrodružství.

Býk – Možná trochu nuda.

Blíženci – Koho dneska zdrbneme?

Rak – Co přede mnou pořád skrýváš?

Lev – Tebe chci. Budu to zkoušet znovu a znovu.

Panna – Obdivuji tvůj intelekt a rozhled.

Váhy – Jsi můj nejlepší kamarád.

Štír – Neprožívej to tak.

Střelec – Jsi fanatik nebo co?

Kozoroh – Jako ty žít nechci.

Vodnář – Jsme úplně stejní? Ne, jenom hodně podobní.

Ryby – Ty jsi ale šikovný.

Jak vidí Beran ostatní znamení?

Člověk narozený v Beranu říká všechno přímo a bez pro něj zbytečné diplomacie. Za svou upřímnost někdy platí daň z neoblíbenosti. Musí se učit laskavosti, aby byl schopen ohleduplného a přátelského kontaktu s ostaními. Když si dobře promyslí důsledky svého jednání, určitě všechno zvládne na výbornou, protože on sám je jednička.

Jak vidí Býk ostatní znamení zvěrokruhu?

Býk miluje příjemné stránky života, cení si pohodlí, uspokojení a potěšení. Na svých stanoviscích a životní filozofii trvá, málokdy mění svůj názor na svět i na druhé lidi.Vytrvale a neochvějně směřuje ke svému cíli.

Jak vidí Rak ostatní znamení zvěrokruhu?

Rak je mírný a náladový. Tak jak se proměňuje Luna, tak se mění i jeho povaha. Když mají Raci dobrou náladu, svět přijímají s otevřenou náručí, jsou srdeční a zábavní svěžím dětským způsobem. Ovšem pokud je na tom Rak bledě, pak nejenže ho nikdo nechápe, nikdo mu nerozumí, všichni mu ubližují a všechno ho ničí, ale navíc dokáže být pěkně jedovatý a vztahovačný.

Jak vidí Lev ostatní znamení zvěrokruhu?

Lvi jsou stejně jako další ohnivá znamení Berani a Střelci plní energie, nadšení a touhy po osobním úspěchu, ale každý z nich cíle dosahuje jiným způsobem. Beran je jiskra, činnosti dává prvotní impuls, Lev jako strážce ohně dokáže z počátečního zážehu vybudovat pořádné ohniště a Střelec je poslem, rozdává světlo dále. Beran projekty začíná, Lev realizuje a Střelec rozšiřuje.

Jak vidí Panna ostatní znamení zvěrokruhu?

Panny jsou perfekcionisté. Touží po sebevyjádření zrovna tak jako jiná znamení, jenomže například od natřásajícího se Lva se Panny liší skromností, pečlivostí a zdrženlivostí. Neznamená to, že by netoužily po uznání a chvále nebo že nejsou ctižádostivé, ale jejich taktika je opatrnější. Moc dobře vědí, co je to dosažitelný cíl. Jsou praktické, chytré, vnímavé, duchaplné, vynalézavé a hodně ostražité.

Jak vidí Váhy ostatní znamení zvěrokruhu?

Charakter Vah je žlučovitě-sangvinický. Kdo by to do tak líbezných bytostí řekl, že dokážou být pěkně vzteklé a umanuté. A to Váhy jsou, obzvláště když jsou přesvědčeny o své ušlechtilé pravdě, ke které došly po nekonečných rozvahách. Nezapomínejte, Váhy patří mezi kardinální znamení spolu s Beranem, Rakem a Kozorohem, a to mimo jiné znamená, že nikdy bez boje neustupují ze svých pozic.

Jak vidí Štír ostatní znamení zvěrokruhu?

Pozor na Štíry, nemáte-li rádi silnou kávu, existuje koneckonců dalších jedenáct znamení zvěrokruhu, ze kterých si můžete v klidu vybrat. V podstatě existují dva typy Štírů: jeden, kterému říkáme Orel, je tím nejušlechtilejším a nejduchaplnějším stvořením na zemi, druhým je Had, a ten je naopak tím nejpodlejším. Každopádně počítejte s tím, že ve Štírech se tak lehce nevyznáte a nebudete nikdy vědět, co se v nich doopravdy skrývá.

Jak vidí Střelec ostatní znamení zvěrokruhu?

Stejně jako ostatní ohnivá znamení (Beran a Lev) mají Střelci extrovertní optimistickou povahu s výrazným smyslem pro humor. Jsou to nadšenci života, kteří hledí vpřed a nehodlají být omezováni. Neustále hledají dobrodružství, mají rádi daleké kraje a cesty za poznáním. Odkrývají tajemství života, o nichž si přinejmenším alespoň čtou – bývají velmi náruživými čtenáři.

Jak vidí Kozoroh ostatní znamení zvěrokruhu?

Pedantický, přesný, samostatný a iniciativní. Ze všech znamení je Kozoroh nejpraktičtější a nejpohotovější. Ocitnete-li se v nouzi, jen on vám dokáže poskytnout doopravdy účinnou pomoc – praktickou radou či rychlým činem. Disciplína je jeho přirozeným kladem. Dobře zná cenu úspěchu, ví, že cesta ke štěstí je dlážděná potem a krví. A jenom on ji dokáže absolvovat bez ztráty kytičky.

Jak vidí Vodnář ostatní znamení zvěrokruhu?

Vodnář je plný paradoxů. Na jednu stranu výjimečně chytrý, originální a družný. Přátelství je pro Vodnáře nejvyšší metou. V žebříčku hodnot jej dokonce řadí nad lásku. Na druhou stranu sveřepě zastává tradiční pozice, je opatrný a konzervativní. Rozpory, rozpory a zase jen rozpory. Pamatujte, že Vodnářům vládne planeta Uran, a ta je patronem jak géniů, tak životních outsiderů.

Jak vidí Ryby ostatní znamení zvěrokruhu?

Komunikace s Rybami, které jsou vynikajícími společníky, přináší všem ostatním radost. Ale pouze v tom případě, že Ryby samy chtějí. Podlehnou-li své melancholické vlně a depresi, nebývá s nimi rozumná řeč. Bývají ovlivnitelné, nestálé, uzavřené, ale vždy trpělivé a chápavé.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.