Astročlánky

Aktualizováno 25. října 2022 14:08

Jiřina Köppelová

Co si myslí Ryby o ostatních znameních? Berana se bojí a Vodnáře považuje za šílence

Napadlo vás někdy, že vidíme svět a s ním ty druhé skrz své vlastní brýle. Soudíme podle toho, co si myslíme my a jak bychom se zachovali my. Takový zábavný přehled o našem způsobu myšlení nabízí i astrologie. Jak vidí znamení Ryb ostatní znamení?

Jak vidí Ryby ostatní znamení zvěrokruhu

Moudrost a síla znamení Ryb pramení z jejich schopnosti ponořit se do nitra propasti lidské duše, našeho nevědomí a vynést z něho na světlo boží jeho duchovní poklady pro celé lidstvo. Dvanácté znamení zvěrokruhu uzavírá celý roční cyklus a symbolizuje předjaří, kdy tají sněhy a ledy a které má schopnost stírat ostré kontury a obrysy. Je symbolem nehmotného světa, který nerozlišuje to, co končí a co znovu začíná. Proměnlivost, smysl pro duchovní hodnoty, splývání jedince s kolektivem jsou typické znaky tohoto znamení. Člověk narozený v Rybách si nikdy není jistý, kam vlastně patří, bere na sebe příležitostné zabarvení a masku. Jeho obrovská poddajnost ho činí ovlivnitelným, snadno přístupným, citlivým na všechny vnější podněty s obtížnou schopností volby a společenské angažovanosti. Co si ale Ryby myslí o ostatních znamení? Podívejte se na svět podle znamení Ryb.

Beran – Možná se tě bojím, ale obdivuji tě.

Býk – S tebou je klid a pohoda.

Blíženci – Skvěle si popovídáme.

Rak – Souznění i beze slov.

Lev – Budeš mě chránit?

Panna – Zkus tolik nemyslet.

Váhy – Obdivuji tě pro tvůj vkus a eleganci.

Štír – Jsi můj silnější bratr.

Střelec – Ty se také dokážeš obětovat?

Kozoroh – Jsi nepracovitější člověk, které znám.

Vodnář – Šílenec!

Ryby – Zůstaň se mnou navždy.

Jak vidí Beran ostatní znamení zvěrokruhu

Psychologie znamení Berana. Beran je přímý, obvykle se nezdržuje se zbytečnou diplomacií a hledáním vhodných slov. Samozřejmě velmi často ku své škodě. Podívejte se, co si myslí o sobě i o ostaních lidech.

Jak vidí Býk ostatní znamení zvěrokruhu

Býk patří ke znamením symbolizujícím pevnou sílu a klid. Jeho z rovnováhy hned tak někdo nevyvede, a když vyvede, bývá zle. Málokdo se umí rozzuřit tak jako zrozenec ve znamení Býka. Podívejte se na svět jeho očima.

Jak vidí Blíženci ostatní znamení zvěrokruhu

Blíženci jsou pravými posly bohů. Žádná novinka jim neunikne, všechno vědí, všemu rozumějí. Všechno je i baví a nic je nedokáže vyvést z míry více než nuda a nicnedělání. Podívejte se na svět očima znamení Blíženců.

Jak vidí Rak ostatní znamení zvěrokruhu

Rak patří mezi vodní znamení, která jsou obvykle spojována se sférou citů a emocí. Kvalita emocí se u Raka projevuje jako silný cit pro domov a rodinu, zde hledá životní jistotu a bezpeči, často i v podobě materiálních hodnot. Skrz tuto optiku se dívá na svět i na ostatní. Podívejte se, co si myslí Rak o druhých lidech.

Jak vidí Lev ostatní znamení zvěrokruhu

Lev má královský charakter, palčivou potřebu pořád něco překonávat. Snad i proto je jeho frustrace z případného nezdaru nekonečná. Přebujelé ego vede k absolutní náročnosti jak k druhým, tak k sobě samému. Podívejte se, co si myslí Lev o druhých lidech.

Jak vidí Panna ostatní znamení zvěrokruhu

Praktičnost a zručnost se u Panny projevují jako důvtip a obratnost v práci a v řemeslné zručnosti. Kromě toho se Panna stará i o správné zacházení s naším nejcennějším hmotným majetkem – naším tělem. Jak Panna vidí ostatní znamení zvěrokruhu? Podívejte se na svět podle Panny.

Jak vidí Váhy ostatní znamení zvěrokruhu

Mentálním nadáním Váhy je schopnost zvažovat, vyvažovat, porovnávat. Má také velmi silné sociální cítění, a proto i přirozené nadání pro psychologii a diplomacii. Jak vidí toto znamení lidi narozené v jiných znameních? Jaký je svět podle Vah?

Jak vidí Štír ostatní znamení zvěrokruhu

Nejvíce vynalézavé a v mnoha směrech nejsilnější znamení zvěrokruhu je znamení Štíra. Štíři mají obrovskou sílu vůle a výrazné emocionální touhy. Podívejte se na svět pohledem znamení Štíra.

Jak vidí Střelec ostatní znamení zvěrokruhu

Znamení vybavené touhu hledat a nacházet je znamení Střelce. Zdobí ho upřímnost a otevřenost a symbolizuje šíp svištící ke svému cíli. Miluje svobodu a nezávislost. Podívejte se na svět podle znamení Střelce.

Jak vidí Kozoroh ostatní znamení zvěrokruhu

Konzervativní a svědomitý Kozoroh se jen tak lehce nespokojí s tím, aby žil ze dne na den. Má neustále pocit, že se musí něčím stát. Musí mít nějaký cíl, ke kterému celý život směřuje, nějaký majetek, o který by se staral, a nějakou povinnost, kterou by plnil. Co si ale myslí o ostatních znameních zvěrokruhu?

Jak vidí Vodnář ostatní znamení zvěrokruhu

Symbolika Vodnáře – anděl vylévající na svět amforu magické energie, naznačuje Vodnářovu velkorysost, nezištnost a lhostejnost k hmotným statkům. Ukazuje na duchovní spřízněnost, univerzální bratrství celého lidstva. Andělská průzračnost a čistota se u tohoto znamení snoubí se systematickou vášní pro činnost a zkoumání. Vodnář je poznamenaný kultem pokroku, emancipace, revolučních myšlenek a činů. Co si ale myslí o ostatních znameních zvěrokruhu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.