Dny v týdnu podle energie planet: Čemu se vyhnout v úterý a co je dobré dělat v pátek?

Každý den v týdnu má svůj význam a podle planet i nějaké předurčení a váže konkrétní energii. A pokud víte, jak tuto energii správně využít, může se vám to vyplatit.

Pondělí

Pondělí spadá pod nadvládu Luny. Proto je dobré zaměřit se na svoji intuici. Sledovat, co se děje pod povrchem. Je vhodné vyhnout se ukvapeným rozhodnutím a závěrům. Protože lunární energie prostupuje všechno, mohou být lidé v pondělí zvýšeně citliví. Pokud si někdo v pondělí řeší nějaký problém, je dost dobře možné, že již nějakou dobu hnípal v podvědomí. Pondělí mají rádi lidé, kteří jsou v emocionální rovnováze.

Jak se připravit na pondělí?

V neděli se zaměřte na fyzičku a na to, abyste byli na pondělí patřičně odpočatí.

Úterý

Úterý je dnem planety Mars. Proto je dobré vzít v úvahu, že v úterý byste se měli vyhnout jakýmkoliv hádkám. Zároveň dává úterý sílu se správně rozhodovat a přeje originálním nápadům.

Jak se připravit na úterý?

Zamyslete se v pondělí večer před spaním nad tím, po čem toužíte nebo co potřebujete. Ráno se na to vrhněte. Měli byste mít více síly než jiné dny.

Středa

Pod nadvládou Merkuru je středa. Může se vám dařit ve sféře obchodu, ve sféře vyřizování důležitých záležitostí. Také telefonování nechte na středu. I kontakt se členy rodiny bude lépe navázat právě ve středu. Pokud o sebe dobře dbáte, na vlastní kůži to pocítíte právě ve středu.

Jak se připravit na středu?

Dopřejte si meditaci a zamyslete se nad tím, jestli do svého života přitahujete skutečně to, po čem doopravdy toužíte.

Čtvrtek

Čtvrtek je pod nadvládou Jupitera. Je dobré se zaměřit na věci, které vám přinášejí radost, a je dobré se za měřit na vše, co přináší pozitivní myšlení. Bude dobré učit se novým věcem. Můžete si rozšířit své obzory. Vrhněte se na to, co jste zanedbávali předchozí dny. Ve čtvrtek se vyhněte rozhodování, jak se rozejít nebo zda a jak odejít z práce.

Jak se připravit na čtvrtek?

Dejte na chvíli diář ze zorného pole a využijte chvíle jenom pro sebe. Uvědomte si, jak jste vděční za všechno, co máte. Prociťte své štěstí.

Pátek

Patronkou pátečního dne je Venuše. Pátek by měl být o klidu. Venuše nese nápady a svěží, neotřelé pohledy. Pokud máte v hlavě nějaký projekt, řešte ho v pátek.

Na tento den není dobré domlouvat si kosmetické zákroky nebo operace.

Jak se připravit na pátek?

Ideální je, když si na pátek domluvíte rande.

Sobota

Šestý den v týdnu je pod nadvládou planety Saturn. V sobotu je dobré se zaměřit na splnění závazků a dělání pořádků. Saturn je planeta prozíravosti, hodí se k tomu, aby se dělaly pořádky doma nebo v různých dokumentech. Saturn pomáhá také odhalování skutečnosti, čili nejčastěji přijdete na různé věci, když jste pod patronátem právě této planety. Je dobré zbavit se věcí, které již tíží a přestaly sloužit. Sobota nepatří mezi ideální dny na romantiku.

Jak se připravit na sobotu?

Zamyslete se nad tím, čeho se chcete zbavit. V sobotu se s tím dá dobře vypořádat.

Neděle

Neděle je pod nadvládou Slunce. V neděli je dobré relaxovat, věnovat se čtení psychologických knížek. V neděli si také můžete najít čas na splnění závazků.

Jak se připravit na neděli?

Udělejte si čas, ať se můžete v neděli zaměřit na odpočinek po celém týdnu.

Autor: Helen Stanku


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.