Horoskop: Vaše zásadní dny v únoru, kdy se můžete na lásku spolehnout

Venuše v únoru 2021 bude silně zastoupena, a my tak budeme atraktivnější. Takže pokud hledáte lásku nebo chcete znovu zažehnout jiskru ve vašem vztahu, směle do toho. Máme pro vás dny, kdy se můžete na štěstí v lásce spolehnout.

Venuše nám bude držet pěsti a pomůže nám lásku získat nebo ji znovu navázat a upevnit. Například nezadaní Raci mají šanci se zamilovat do někoho nového. A tato nová láska má velkou naději, že nebude jen krátkodobá. Býky pro změnu čeká koncem měsíce velká romantika. Bude to ideální čas na zamilování a plánování společných nocí.

Štíři mohou i díky lockdownu zapracovat na svém vztahu, zrovna pro ně není tak důležitý sex, ale povídání, kterému by se mohli právě teď věnovat. Více se dozvíte v horoskopu sexu a lásky na únor 2021.

Beran

Ideální dny pro lásku: 11, 13, 19, 24, 25

Začátkem měsíce pocítíte beznaděj. Uvíznete v nějaké neřešitelné situaci, což vás trochu rozhodí. Pak se vše stabilizuje, a to včetně... Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana.

Býk

Ideální dny pro lásku v únoru: 11, 13, 19, 24, 27, 28

Začátkem měsíce budete řešit s partnerem váš vztah a můžete se dohadovat. Následně se věci a stavy zrychlí a mezi vámi... Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka.

Blíženci

Nejlepší dny pro lásku a Blížence: 7, 11, 13, 19, 24

Na začátku měsíce se vám partner svěří, že ho někdo okradl nebo podvedl. V únoru budete řešit především odpočinek, protože... Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak

Ideální dny pro láskychtivé Raky: 8, 9, 11, 13, 19, 22, 23, 24

Už začátkem měsíce se můžete dozvědět významnou zprávu od partnera nebo od někoho z příbuzných. Třeba to, že... Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka.

Lev

Nejlepší dny pro lásku v únoru: 10, 11, 13, 19, 24

V počátcích měsíce budete nuceni uzavřít minulost a začnete se konečně zabývat přítomností a budoucností. Partner bude... Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna

Úžasné dny v únoru pro lásku a všechny Panny: 9, 11, 12, 13, 19, 24

Čeká vás spousta práce, a to hned na začátku měsíce. Budete i hodně unavení, protože na nic jiného nebudete mít čas. Můžete odhalit... Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy

Ideální dny pro lásku v únoru: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 24

Začátek února pro vás bude hodně akční a budete i hodně aktivní. Můžete trošku bojovat s partnerem, ale usmíří vás... Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír

Úžasné dny pro Štíry, kteří chtějí zažít lásku v únoru: 11, 12,13, 17, 18, 19, 24

V počátcích měsíce budete mít majetnické sklony k hojnosti sklizně, která vás čeká. Nebudete se chtít ničeho vzdát, vždyť jste... Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec

Nejlepší dny pro lásku v únoru: 11, 13, 17, 18, 19, 21, 24

Už na začátku měsíce může přijít nečekaná zpráva, že se ukončuje vaše práce nebo nějaký projekt. Budete se rozhodovat a zavírat... Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh

Kozoroh a jeho ideální dny pro lásku: 11, 13, 17, 18, 19, 22, 23

Od začátku února budete plodní ve všech oblastech života. Pokud toužíte po rodině, tak tohle je tím nejlepším obdobím. Přijde také... Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář

Ideální dny pro lásku u všech Vodnářů: 11, 13, 18, 20, 21, 24, 25, 26

Začátkem února se budete rozhodovat, jak naložíte se svojí prací a se svým vztahem. U vztahu vám pomůže menší flirt, který... Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby

Ryby a jejich ideální dny pro lásku v únoru: 11, 13, 19, 22, 23, 24

Váš mazlíček bude mít nějaké trápení a vy s ním budete muset jít k veterináři, neodkládejte to. Možná zažijete i nějaké... Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.