Jak být v životě úspěšní? Naučte se využívat jednotlivé fáze Měsíce!

Možná už jste na sobě někdy cítili, jak Měsíc pracuje. Jeho energie je neskutečně silná. A v naší moci je udělat si z ní „parťáka“, který nám pomůže dosáhnout našich cílů. Být v souladu s přírodou se nám může hodně vyplatit.

Na jakém principu vůbec funguje práce s měsíčním cyklem? Každá z jeho čtyř hlavních fází je typická jedinečnou energií. Například úplňková fáze je o slavení, zatímco ubývající měsíc má spíše klidné vibrace, které podporují pohodu a odpočinek.

Být v souladu s Měsícem představuje možnost, jak si rozvrhnout práci, která zrovna není urgentní. Synergie s Měsícem vám umožní dělat všechno s menším vynaložením sil. Bude se vám pracovat s větší lehkostí, díky čemuž ušetříte spoustu času i nervů. Využití všech magických a léčivých fází Měsíce je klíčem k tomu, abyste poznali oduševnělý a plnohodnotný způsob života.

ÚPLŇKY V ROCE 2022: KDY BUDOU A CO PŘI NICH (NE)DĚLAT?

Jste připraveni uskutečnit své cíle pomocí měsíční energie? Zde je přehled čtyř hlavních fází měsíčního cyklu včetně doporučení, co udělat během každé z nich, aby se naplnily vaše cíle.

Novoluní

Tato fáze označuje začátek lunárního cyklu. Jako byste každý měsíc oslavovali pomyslný menší Nový rok. Doporučuje se, abyste si o novoluní ujasnili, co vlastně zrovna teď chcete od života. Jaká jsou vaše přání, očekávání, záměry, po čem toužíte. V tuto dobu pomyslně zasejete semena vašich tužeb. Jakmile se proto začne blížit novoluní, ujistěte se, že už máte přesnou představu o tom, co byste si od následujícího měsíčního cyklu přáli. Můžete si to taky zaznamenat do sešitu nebo počítače.

VĚŠTBA NA DNEŠNÍ DEN PRO VŠECHNA ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Dorůstající Měsíc

Jakmile si v průběhu novoluní nastavíte své úmysly, Měsíc se pak začne stále více zviditelňovat. Prochází třemi fázemi: dorůstající srpek, půlměsíc a dorůstající Měsíc. Tento proces trvá zhruba dva týdny.

Během něj byste se měli zaměřit na to, abyste podnikli nějaké kroky vedoucí k tomu, že se vaše tužby a přání začnou stávat realitou. Proč to udělat zrovna teď? Protože kolem vás roste energie, což usnadňuje, aby se všechno rozběhlo a začalo fungovat. V této fázi už opravdu musíte vykázat nějakou konkrétní aktivitu. Přemýšlení bohužel nestačí.

Úplněk

Nyní se měsíc nachází ve stadiu, kdy je na obloze největší a nejjasnější. Co se zrovna teď děje? Začínají se formovat vaše záměry, které jste si stanovili během novoluní. Vše je v procesu a vy můžete slavit, že jste to zase někam dotáhli. Poděkujte za nové životní lekce a požehnání. Pusťte pryč všechno, co už neklape. Nechte jít pryč, co už nefunguje. Uvidíte, že pocítíte úlevu.

Přestože to vypadá, že je úplněk o oslavách a poklepání si po ramenou, že jste udělali zase další krok, nenechte se zmýlit. Tato fáze Měsíce vám totiž navíc osvětluje věci, které si nechcete připouštět. Realita pak ve vás může vyvolat všechny druhy emocí. Všimněte si, co v tento den zrovna prožíváte. Úplněk má tendenci vyplavit na povrch záležitosti, které jste chtěli nechat co nejdál od vás, protože jste je nechtěli vidět.

Co byste měli udělat, pokud čelíte některým nepříjemným emocím a pravdám? Netrapte se tím sami, ale požádejte o pomoc a podporu někoho, komu důvěřujete a koho máte rádi. Sdílené starosti se stanou polovičními.

HUBNUTÍ PODLE LUNY: ŘIĎTE SE FÁZEMI MĚSÍCE A KILA PŮJDOU DOLŮ

Couvající Měsíc

Po oslavách, které přišly s úplňkem, přichází fáze ubývání Měsíce. A to až do doby, než nastane novoluní. Tím se naplní celý měsíční cyklus. Kruh se uzavře. Co se zatím dělo? Doposud jste vkládali do svých cílů veškerou vaši energii. Během slábnoucí měsíční fáze přichází čas zase brát, tedy získat nějakou sílu zpátky. Proto byste se měli věnovat více sami sobě, zdvojnásobit péči o sebe.

Couvající Měsíc je specifický dokonalým klidem, odevzdáním se, hlubokým uzdravením a integrací. Mnozí z nás toto stadium těžce snášejí, protože je současný svět velmi zrychlený. Jsme posedlí neustálou akcí. Nedokážeme se zastavit a odpočívat. A právě o to více to potřebujeme. Klid, rozjímání a sebereflexi.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.