Jak si přivolat nebo pojistit lásku: Pannám pomůže runa, Vodnářům mák, Rybám fialky

Láska je dar, kterého by si člověk měl považovat a pečovat o něj. Jenže co když na tu pravou lásku čekáte a ona stále nepřichází? Nebo máte strach, že o ni přijdete? Naši předkové měli pro takové případy různá kouzla. Můžete některá z nich vyzkoušet.

Známá kartářka Helen Stanku vybrala kouzla vhodná pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Láskyplné uzlíky pro Berany

Ti, kteří nejsou zadaní, si mohou udělat na červené stužce sedm uzlíků a při každém z nich myslet na to, že k nim přichází láska. Zadaní si uvážou uzlíky, aby se jich láska držela a neodešla pryč. Takovou stužku noste u sebe, a až budete cítit, že udělala, co měla, můžete ji někde zakopat.

Vývar, který přivolá lásku Býkům

Pokud si chcete přivolat partnera, zkuste trik, jejž používaly naše babičky. Udělaly si vývar z kopytníku, což je bylinka, která má lístky ve tvaru srdíček. Vývar nepily (je silně toxický), ale pokropily se jím a říkaly: „Vařím vývar z kopytníka, abych měla nápadníka.“

Blížencům kouzlo prozradí, odkud přijde láska

Pokud jste sami nebo nejste ve vztahu úplně spokojení, zkuste kouzlo našich babiček na přivolání lásky. Když ráno vyšly ven, potichu řekly: „Lásko, kde jsi?“ Z té strany, ze které zaštěkal pes, zamňoukala kočka nebo se ozval třeba kohout, mohla do jejich života přijít láska.

Rakům přivolá lásku slovanská mantra

Pokud nemáte nablízku někoho, koho milujete, zkuste starou slovanskou mantru, kterou používaly naše babičky. Řekly několikrát za sebou slovo vejtar. Jen to, jak se tento výraz rozrezonoval, dokázalo člověka zklidnit a svými vibracemi přitáhnout to, co chtěl.

Lvům pomůže přivolat lásku starý rituál s vínem

Vyzkoušejte si rituál, který dělaly naše babičky, když se cítily samy. Nakreslily si na papírek dvě spojená srdce, na ně postavily sklenku vína a do něj promítaly myšlenku na člověka, kterého si chtěly přitáhnout do svého života (nikdy by to neměla být konkrétní osoba, jen vysněný partner). Pak požádaly bohyni Mokoš, aby jim v tom požehnala. Lístek se dvěma srdci si pak přiložily na své srdce a víno vypily s myšlenkou na to, že jsou krásné a přitažlivé.

Panny si mohou nakreslit speciální runu

Pokud máte pocit, že máte málo lásky a energie nebo jste příliš ve stresu, zkuste si nakreslit na lístek nebo třeba na své tělo zdvojenou runu Fehu. Dodá vám to sílu a dokáže vás to vyladit tak, abyste si do svého života přitáhli hojnost, lásku a klid.

Slovanská mantra pomůže s láskou Vahám

Nejen v rozhodování, zda své nápady zrealizovat hned, nebo ještě počkat, vám může pomoci mantra Jarga, kterou používali staří Slované. Je to velmi silné slovo, které svými vibracemi dokáže přitáhnout lásku, hojnost a radost.

Štírům pomůže věc milovaného člověka

Pokud jste v lásce nejistí a nevíte, zda objekt vašeho zájmu chová stejné city i k vám, vyzkoušejte jedno staré kouzlo. Máte-li věc, kterou držel v ruce člověk, jehož máte rádi, například tužku nebo skleničku, můžete si vedle ní vytvořit pomyslné energetické sluníčko, do kterého promítnete energii a myšlenku „Zříš mě“. Tuto energii hodíte do dané věci, ona se odrazem promítne do člověka, na kterého jste mysleli, a on si na vás vzpomene.

Střelcům pojistí věrnost kouzlo s vlasem

Chcete-li si pojistit lásku někoho blízkého a rádi byste, aby na vás vždycky myslel a nezapletl se s někým jiným, utrhněte svůj vlas a omotejte mu ho kolem knoflíku, aniž by to věděl. Ať půjde kamkoli, vždy bude myslet na vás a vždy bude vědět, kudy vede cesta zpátky k vám.

Kozorohům pomohou získat lásku tři stužky

Pokud si chcete přitáhnout do svého života někoho ideálního, vezměte tři stužky (červenou, zelenou a bílou), upleťte z nich copánek a myslete při tom na to, že vám do života přichází někdo, kdo se hodí k vám a vy se hodíte k němu. Jen pozor, nemyslete na nikoho konkrétního (to se týká všech kouzel). Takového člověka byste se pak těžko zbavovali.

Vodnáři zjistí pravdu pomocí máku

Máte-li otázky, jež se týkají vašeho partnera, zkuste recept, který měly naše babičky. Napsaly si otázky na lísteček, nasypaly na něj pár zrnek máku, opatrně ho i se zrníčky složily a daly si ho pod polštář. Pak čekaly, co se jim bude zdát, protože právě ve snu měla přijít odpověď na to, na co se ptaly.

Fialkové kouzlo pro Ryby

Pokud si chcete pojistit lásku svého partnera, vyzkoušejte fialkové kouzlo. Vůně fialek je podmanivá a kouzelná. Když svému drahému kápnete do bot trochu fialkové vůně, vždy se k vám bude vracet. A když naopak navoníte jeho fialkovou vůní sebe, vzpomene si na vás, kdykoli se mu něco bude dít a kdykoli bude v nějakém pokušení.

Jaký bude únor podle tarotu, si poslechněte ve videu:

ZDROJ: autorský článek Helen Stanku


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.