Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Jmenujete se Luděk? Pak jste přátelský a družný člověk

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Luděk, dali mu s ním do vínku i skvělou představivost, intuici a schopnost se domluvit s druhými.
Vydáno: 26.08.2019
Luděk 26.8.
Autor: istock.com Luděk 26.8.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Luděk svému nositeli dodává citlivost, schopnost vycítit, co druzí potřebují. Schopnost milovat druhé, a to určitě není málo. Luďkové obvykle mívají hluboký vztah ke svým rodičům, obzvláště svoji matku milují a ctí. Jsou skvělí a sympatičtí tátové, o své potomky umí bezchybně pečovat. Možná, že péči o rodinu a své blízké někdy přehánějí a svojí starostlivostí druhé až dusí. Měli by pamatovat, že všichni potřebují svůj prostor. I oni by neměli zapomínat na své cíle a své zájmy.

Během jejich života může však dojít k velkému zlomu, kdy Luďkové náhle „procitnou“ a s vervou se pustí do nových životních plánů ve jménu nového ideálu nebo nějaké velké věci. V tu chvíli mohou zapomenout i na své závazky k rodině.

Luďkové by také měli být opatrní na své finance. Měli by vyvinout více úsilí k jejich správě a rozmnožování. Materiální věci jsou jim totiž dost cizí nebo jim v životě prostě nepřipadají důležité. A možná, že mají i pravdu.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie