Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Jmenujete se Luděk? Pak jste přátelský a družný člověk

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Luděk, dali mu s ním do vínku i skvělou představivost, intuici a schopnost se domluvit s druhými.
Vydáno: 26.08.2019
Luděk 26.8.
Autor: istock.com Luděk 26.8.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Luděk svému nositeli dodává citlivost, schopnost vycítit, co druzí potřebují. Schopnost milovat druhé, a to určitě není málo. Luďkové obvykle mívají hluboký vztah ke svým rodičům, obzvláště svoji matku milují a ctí. Jsou skvělí a sympatičtí tátové, o své potomky umí bezchybně pečovat. Možná, že péči o rodinu a své blízké někdy přehánějí a svojí starostlivostí druhé až dusí. Měli by pamatovat, že všichni potřebují svůj prostor. I oni by neměli zapomínat na své cíle a své zájmy.

Během jejich života může však dojít k velkému zlomu, kdy Luďkové náhle „procitnou“ a s vervou se pustí do nových životních plánů ve jménu nového ideálu nebo nějaké velké věci. V tu chvíli mohou zapomenout i na své závazky k rodině.

Luďkové by také měli být opatrní na své finance. Měli by vyvinout více úsilí k jejich správě a rozmnožování. Materiální věci jsou jim totiž dost cizí nebo jim v životě prostě nepřipadají důležité. A možná, že mají i pravdu.

-jik-

Článek je zařazen v: křestní jméno, numerologie
Reklama