Jmenujete se Luděk? Pak jste přátelský a družný člověk

Kterému muži nebo chlapci rodiče nadělili křestní jméno Luděk, dali mu s ním do vínku i skvělou představivost, intuici a schopnost se domluvit s druhými.

Každé křestní jméno má svoji energetickou vibraci, která doplňuje osobnostní charakteristiku svého nositele. Jméno Luděk svému nositeli dodává citlivost, schopnost vycítit, co druzí potřebují. Schopnost milovat druhé, a to určitě není málo. Luďkové obvykle mívají hluboký vztah ke svým rodičům, obzvláště svoji matku milují a ctí. Jsou skvělí a sympatičtí tátové, o své potomky umí bezchybně pečovat. Možná, že péči o rodinu a své blízké někdy přehánějí a svojí starostlivostí druhé až dusí. Měli by pamatovat, že všichni potřebují svůj prostor. I oni by neměli zapomínat na své cíle a své zájmy.

Během jejich života může však dojít k velkému zlomu, kdy Luďkové náhle „procitnou“ a s vervou se pustí do nových životních plánů ve jménu nového ideálu nebo nějaké velké věci. V tu chvíli mohou zapomenout i na své závazky k rodině.

Luďkové by také měli být opatrní na své finance. Měli by vyvinout více úsilí k jejich správě a rozmnožování. Materiální věci jsou jim totiž dost cizí nebo jim v životě prostě nepřipadají důležité. A možná, že mají i pravdu.

-jik-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.