Ryby zažijí tlak okolí, Lvi z práce. Jak se každé znamení zvěrokruhu může vypořádat se stresem?

Ačkoliv má být začátek nového desetiletí výjimečným rokem, každé znamení také čeká plno změn, které dokážou pořádně vystresovat. Jak se vypořádat se stresem v roce 2020? Máme rady pro každé znamení.

Změny by se měly dotknout každého znamení zvěrokruhu. žádné sluneční znamení se problémům v roce 2020 samozřejmě (a bohužel) nevyhne. Není ale třeba klesat na mysli, hvězdy nám přejí. I tak je dobré starat se o svoje psychické zdraví a předcházet problémům. Jak si můžeme pomoci?

Beran by si měl nastavit realistické plány

Vaše nabitá kariéra vám způsobí několik migrén. Nastavte si realistické plány na každý měsíc, a tak můžete sledovat, jak vaše tvrdá práce sklízí ovoce.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Berana.

Býk by na sebe měl přestat být přísný

Vzdělávání a získávání nových schopností na poli práce může působit jako nekončící boj. Buďte na sebe hodní a přestaňte se stresovat kvůli tomu, že se neučíte dostatečně rychle, jak očekáváte. Protože vy se učíte rychle, ale vaše očekávání jsou nereálná.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Býka.

Blíženci by měli využívat komunikaci

Vztahy pro vás letos budou tak trochu bitevní pole, ale místo toho, abyste to vzdali, zapojte do toho komunikaci, abyste je snadněji navázali. Hlavně neutíkejte z boje, nevyplatí se vám to!

Přečtěte si podrobný horoskop pro Blížence.

Rak by měl oprášit deník

Budete si stát za tím, co opravdu chcete, a to může být někdy opravdu zastrašující pocit. Pamatujte na to, že není nejlepší svoje emoce kompletně utišit a udusit. Popřemýšlejte nad tím, zda by pro vás nebylo přínosné psát si deník, abyste svůj stres vypustili na papír.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Raka.

Lev by se měl naučit oddělovat práci a rodinu

Vaše práce bude tento rok opravdu náročná, protože budete mít na starosti několik projektů zároveň (ostatně, jak je vaším zvykem). Toto je dobrý rok k tomu naučit se oddělit rodinu a práci efektivně. Zkoušejte to.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Lva.

Panna by neměla zapomínat na kulturu

Panny zažehnou v roce 2020 takovou kreativní jiskru, že je rozhodně čeká pár neuvěřitelných vzletů, ale jak to tak bývá, přibude logicky i pár pádů na ústa. Odbourat stres vám pomůže sledování filmů, čtení knih nebo poslouchání hudby. Je to jednoduché.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Pannu.

Váhy si musí vzpomenout na přátele

Váhy budou mít problémy s domovem, a tak je to bude stát hodně nervů. Jak se s tím vším vypořádat? Stačí vyrazit s přáteli ven a chvíli se bavit o něčem jiném. Naplánujte si několik zajímavých akcí, které vás vytáhnou z myšlenek na domov.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Váhy.

Štír by si měl najít parťáka

Máte potřebu říct do světa všechno, co máte na srdci, což vás bude strašně vyčerpávat. Popřemýšlejte nad tím, že budete spolupracovat s někým, kdo vám dokáže dát zpětnou vazbu a nastavit zrcadlo. Ten samý člověk vás takto dokáže dostat dál, než budete čekat.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Štíra.

Střelec by se měl připravit

Budete muset nastartovat vaši praktickou stránku, jak jen to je možné, protože finance budou hrát v roce 2020 prim. Zjistěte si dostupné informaci o šetření a investování, abyste mohli svoje mění znásobit. Pomoci vám může i odborník.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Střelce.

Kozoroh potřebuje spát

Vaše zdraví vás tento rok možná trochu potrápí, nebude se vám dařit sestřást otravnou chřipku nebo se nedostanete rychle do kondice, jak byste si sami přáli. Spánek je nejlepší metoda, jak uvolnit stres. Jen si uvědomte, že potřebujete s nabíjením baterek čas, ani Řím nebyl postaven za jeden den.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Kozoroha.

Vodnář by měl začít s terapií

Uvědomění si traumat a úzkostí bude jedno velké téma pro všechny Vodnáře v roce 2020. Zrozenci ve Vodnáři by se měli soustředit v roce 2020 na svou psychiku. Pomoci může meditace nebo terapie, která se stane menší rutinou.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Vodnáře.

Ryby se musí naučit nastavit hranici

Mnoho lidí za vámi bude chodit s nápady na inovaci, takže se budete sem tam cítit, že se utápíte v očekávání okolí. Musíte jasně vymezit svoje limity v rámci ostatních lidí.

Přečtěte si podrobný horoskop pro Ryby.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.