Horoskop zdraví pro rok 2020: Býci si musí dát pozor na žlučník, Lev může mít úraz

Podívali jsme se na to, jaké bude vaše fyzické a psychické zdraví v roce 2020. Jaká znamení si mají dát pozor na prochladnutí? Která budou sužovat bolesti zad nebo stres?

Ačkoliv čínský horoskop 2020 mluví i o zdraví lidí během nového roku pozitivně, je nutné si na některé problémy dávat pozor. Rok 2020 je pod znamením kovové krysy, která může přinést lidem hlavně vyčerpanost. Druhá polovina roku 2020 probudí novou energii, takže váš psychický stav se bude ještě zlepšovat. Pořád bude platit, že sport je tím nejlepším lékem, který by nám měl být předepisován pravidelně.

Chcete si přečíst Čínský horoskop 2020?

Chcete se o roku 2020 dozvědět co nejvíce?

Beran

Na začátku roku vás zasáhne únava a je nutné, abyste brala vitamíny. Během jara vás mohou potrápit dutiny, a tak si můžete doma i poležet. Dejte důraz na klid a teplo, protože se mohou připojit i průdušky nebo plíce, ale na antibiotika to nevypadá. Přesto se více šetřete a odpočívejte. V zimě, ke konci roku, pocítíte únavu a může se vám vrátit něco chronického, s čím se budete muset vypořádat.

Horoskop pro Berana na rok 2020 najdete tady

Býk

Nový rok zahajte návštěvou odborníka s reprodukčními orgány, protože vás mohou nějakou dobu trápit. Nebude to žádná tragédie, ale rozhodně to neodsouvejte, jinak můžete něco zanedbat. Na jaře se objeví bolesti slinivky a žlučníku a vy si s tím začnete dělat starosti. V létě budete fit, jen si dejte dejte pozor na klíšťata. Během zimy vás může bolet hlava a přijít únava. Nechte si vyšetřit krev a krevní obraz.

Horoskop 2020 pro Býka najdete tady

Blíženci

Na Nový rok se můžete probudit s lehčím nachlazením, dost možná jste koncem roku někde nastydla. Je nutné, abyste se vyležela, můžete se nakonec dostat až k lékaři, protože budete mít kašel a horečky. Hrozí dokonce až zápal plic nebo zánět průdušek. Pár dní odpočinku vás v ničem nezastaví. Během jara se ozve alergie, ale nebudete ji nijak výrazně řešit. S podzimem přijdou potíže s pohybovým aparátem, které se hlásí o slovo celý rok, ale teď už bude potřeba fyzioterapeut. Zima a konec roku mohou přinést angíny, pozor na ni.

Horoskop Blíženců 2020 najdete tady

Rak

Zažili jste náročný konec roku 2019 a trochu vás potrápí zažívací systém. Budete s tímto problémem bojovat ještě i na konci měsíce ledna. Potíže se budou občas vracet, ale jaro vám přinese jiné obtíže. Alergie, kterou nejspíše trpíte už roky, bude letos náročnější. Důležité bude posílit imunitu, mělo by to vaše potíže zmírnit, a hlavně se vyhnete chřipce, která by vás mohla zastihnout. Během podzimu si dejte pozor na úrazy, především zad a kostrče. Zima může přinést horečku, která naštěstí odejde tak rychle, jak rychle přišla.

Horoskop na celý rok 2020 pro Raka najdete tady

Lev

Nový rok vám možná přinese lehké bolesti pohybového aparátu, protože je možné, že si způsobíte menší úraz nebo vás potrápí kolena a nebudete vědět, co je příčinou těchto potíží. Tento problém budete řešit i na jaře a přidá se k tomu i další pohybový aparát. Léto bude ve znamení zlepšení situace a vám se konečně uleví. Přestane vás všechno bolet a od všech potíží si odpočinete. Podzim přinese nějaké virózy a chřipky. Musíte to vyležet, jinak by se vrátily bolesti pohybového a aparátu. Koncem roku se ozvou už jen zuby, ale jen krátce, jinak se vám bude dařit dobře.

Horoskop 2020 pro Lva najdete zde

Panna

Během prvních měsíců roku 2020 se ozve chronická nemoc a chvíli vás potrápí, ale nemusíte se bát, brzo se uzdravíte. Na jaře budete mít menší potíže s klouby a pohybovým aparátem. A to vám vydrží celé jaro. Na podzim si dejte pozor na dutiny, rýmu a virózy, mohla byste to odstonat. Koncem roku začnete řešit ledviny a močový měchýř. Dávejte si pozor na to, abyste nenastydla.

Roční horoskop 2020 pro Pannu si můžete přečíst zde

Váhy

Na počátku roku budete mít klamný pocit, že jste na tom se zdravím dobře. Jak se ukáže, bude to pocit lživý, protože se přetáhnete v práci a tím si rozhodíte zažívací systém a záda. Na jaře budete navštěvovat fyzioterapeuta, jenž vás dá dohromady. Jenže na povinné cviky od profesionála nebudete mít čas, a tak se problémy v létě vrátí. Koncem podzimu začnete řešit žlučník, a dokonce navštívíte lékaře. Operace vám nehrozí. Na konci roku budete ležet se zánětem, protože neumíte odpočívat, tak vás tělo donutí.

Roční horoskop Váhy pro rok 2020 najdete tady

Štír

Na začátku roku 2020 budete řešit svůj krevní obraz, chybí vám železo a jiné minerály. Jaro pro vás bude pozitivní, podaří se vám uzdravit se ze všech neduhů a nemocí, které vás doposud trápily. Na podzim přijdou potíže s nízkým tlakem, ale nebude to nic vážného. Na konci roku se vám zhorší zrak. Koncem roku pozor na průdušky a kašel.

Horoskop 2020 pro Štíra najdete tady

Střelec

Dejte si pozor na úrazy, pokud se chystáte začátkem roku 2020 na lyže, mohla byste pak dlouho ležet. Celkově je pro vás nutné si na začátku roku ohlídat svoje tělo. Na jaře vás mohou zlobit reprodukční orgány. Hlavně pozor na prochladnutí. Během podzimu začnete řešit problémy s tlakem a oslabené srdce, musíte se víc šetřit a méně stresovat. Vše se zlepší a na konci roku budete řešit pouze nedostatek vitamínů a minerálů.

Horoskop pro Střelce na rok 2020 najdete tady

Kozoroh

Pokud se dostanete na Nový rok na lyže, dejte si pozor na úrazy, mohla byste pak dlouho ležet. Celkově si na začátku roku ohlídejte svoje tělo. Na jaře vás můžou pozlobit reprodukční orgány. Hlavně pozor na prochladnutí. Druhá polovina roku s sebou přinese problémy s tlakem a oslabené srdce, musíte se víc šetřit a méně stresovat. Vše se zlepší a na konci roku budete řešit pouze nedostatek vitamínů a minerálů.

Horoskop pro Kozoroha pro rok 2020 najdete tady

Vodnář

Na nový rok si dávejte pozor hlavně na žlučník. Dejte si malý detox a odpočiňte si od náročného jídla a pití. Budete potřebovat uklidnit i žaludek a vyčistit ledviny a játra. Na jaře vás kvůli práci čeká málo spánku, a když budete moci jít dříve spát, tak neusnete, protože stres vám to nedovolí. Naordinujte si spánkovou hygienu, dodržujte pravidla zdravého spánku a vše se zlepší. Podzim přinese potíže s klouby a na konci roku se vám může zhoršit zrak.

Roční horoskop Vodnáře v roce 2020 najdete tady

Ryby

Začátek roku bude pro ryby zkouškou, jelikož se mohou potýkat se zhoršením zdravotního stavu. Ten potrvá až do jara. Na zootavení je nutný odpočinek, relax má schopnost uzdravit vás rychleji. Na jaře můžete trpět na hlasivky, zhoršený krevní obraz, ale to by se mělo brzo vyřešit. Bude vám chybět sluníčko a potřebujete doplnit vitamíny a posílit imunitu. Na podzim pozor na zánět, nic nepřecházejte a věnujte svému zdravotnímu stavu pozornost. Koncem roku vás trochu potrápí průdušky a kašel.

Roční horoskop 2020 pro Ryby najdete tady


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.