Astročlánky

31. prosince 2019 19:30

Petra Kloidová

Horoskop 2020: Pro jaká znamení bude nový rok zatěžkávací zkouškou?

Rok 2020 bude podle horoskopu vyjímečný. Zatímco Kozorozi novou dekádu ovládnou, jiným nastává těžké období, z kterého ale mohou vystoupit jako vítězové.

Rok 2019 byl ve znamení aktivních změn, jež zasáhly nejvíce znamení Býka, Kozoroha a Pannu, která procházela procesem osvobozování vlastního ega symbolizovaného planetou Uran. Loňský rok byl pro tato znamení turbulentní, zažívala radikální změny ve svém životě, které přicházely jako blesk z čistého nebe. Náročnými změnami procházeli ale i Lvi, Vodnáři a Štíři.

Horoskop 2019: Trefila se astrologie do vašeho osudu?

Horoskop 2020

Horoskop na rok 2020 by se jedním slovem dal vyjádřit jako výjimečný. Královská konjunkce, která nastává jednou za dvacet let, nastolí charakter jedné dekády podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu a v jakém živlu tato konjunkce proběhne. Planeta Jupiter a planeta Saturn se tentokrát setkají ve vzdušném znamení Vodnáře a budou pod vlivem znamení Kozoroha.

Materiální hodnoty tak budou vyměněny za ty filozofické. Změny budou probíhat ve formě řádu, stability a organizace. Státní struktury se prolnou se spravedlností nebo alespoň s pokusem o spravedlnost.

Berani a Váhy budou v roce 2020 prožívat těžší časy

Úspěchy v roce 2020 budou darované hlavně Kozorohům nebo těm, kteří se narodili do ascendentu Kozoroha. Naopak těžké chvíle a překážky zažijí Váhy, Berani a Raci narození zejména ve třetí dekádě znamení, tedy přibližně od 10. dne v měsíci do konce znamení. Rakům se sice mohou plnit jejich dávné sny, ale rozhodně to nebude zadarmo.

Speciálně pro Berany a Váhy bude tento rok pracovní, nálož práce a úsilí pro ně bude náročnou zkouškou. Není ale třeba věšet hlavu, právě zvýšený tlak na výkon, výdrž, tlak na samou podstatu osobnosti může vést k nevídaným výsledkům a k neuvěřitelným proměnám zrozenců těchto znamení. Berani a Váhy by však měli v roce 2020 pamatovat na svoje zdraví, nezanedbávat preventivní prohlídky, odpočívat. Být vlídní především sami na sebe.

Ryby, Panny a Blíženci vystřízliví

Určitou formu slabosti, deziluze nebo zklamání mohou v tomto roce prožít pohyblivá znamení, tedy Ryby, Panny, Blíženci a Střelci. Mohou ale také skrz nějaké rozčarování dospět k výraznému vystřízlivění a poznání o druhých či o sobě samých.

Blíženci by se měli naučit věci nechat být a nežárlit. Čeká je také časté rozhodování v oblasti vztahů a vždy mohou zvolit cestu klidu a pohody. Střelci budou mít potřebu zasahovat do svého osudu a tím tak všechno pokazit.

Rok 2020 bude neutrální pro Blížence a Lvy, i když rok 2020 nebude neutrální pro nikoho, takže i je čekají zajímavé výrazné dny vyplněné úsilím a bohulibou prací.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.