Velká věštba na březen pro Berany

Co čeká Berany v prvním jarním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Berany z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Z tarotových karet vám vychází na březen Páže kalichů. Tato karta vám radí, abyste si dávali pozor, když vám někdo něco slíbí. A možná i vy budete mít tendenci nedotahovat své myšlenky a plány do konce. Buďte na to opatrní a snažte se být důslední.

Co říkají mariášové karty?

Hned začátkem března vás čeká láska a nějaké pěkné rande. Budete investovat do svého vzhledu a také budete chtít trochu obměnit šatník. Někdo by vám mohl trochu mluvit do vašich věcí, což se vám nemusí úplně líbit, ale občas je dobré přijmout i názor někoho jiného.

Během druhé březnové dekády by mohlo přijít zajímavé cestování, díky kterému přijdete na jiné myšlenky a pocítíte už závan jara.

Ve třetí dekádě se může objevit drobnější mrzutost, možná nějaká pomluva. Snažte se tomu vyhnout.

Tip kartářky na březen: Naše babičky s příchodem jara vzaly koště z vrbového proutí, vymetly s ním všechno smetí do středu světnice a hodily ho do kamen, aby se všechna zlá energie spálila. Zkuste to taky.

Vaše runa na březen: Naudiz

Naudiz v překladu znamená nouze. Ve skutečnosti vám tato runa může hodně pomoci, protože jste dotlačeni k tomu, abyste se dostali ze situace, kterou už dál nehodláte snášet. Přinutí vás, abyste si pomohli sami. Je tedy možné, že v březnu ukončíte něco, co se vleklo a co vám nedělalo dobře.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.