Velká věštba na březen pro Blížence

Co čeká Blížence v prvním jarním měsíci roku 2022? Na co byste si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co byste naopak neměli promeškat? Přečtěte si předpověď na březen, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet a také run vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.

Co říkají tarotové karty?

Na březen vám z tarotových karet vychází Pětka pohárů, která vám radí, abyste si od druhých příliš neslibovali a spoléhali se jen sami na sebe. Vyhnete se tím možnému zklamání.

Co říkají mariášové karty?

Začátkem března vás čeká láska, nezadaní mají možnost potkat někoho zajímavého. Budete také trochu investovat do svého vzhledu, protože budete chtít s příchodem jara vypadat dobře.

Druhá dekáda bude přát vzdělávání a jistotám. Pokud se vyskytne možnost absolvovat nějaký kurz nebo školení, rozhodně toho využijte. Zvýšíte svou kvalifikaci a v budoucnu se vám to zúročí.

I konec března bude ve znamení lásky a randění. Nebraňte se tomu. Nezadaní mohou potkat někoho, kdo vnese do jejich života světlo, a mohlo by jít až o osudovou známost.

Tip kartářky na březen: Zkuste si jarní kouzlo našich babiček. Když chtěly, aby se jich držela hojnost, vzaly pár semínek topolovky růžové, kterou možná znáte pod názvem slezová růže, a přidaly si je do peněženky nebo do něčeho, v čem nosily s sebou peníze.

Vaše runa na březen: Thurisaz

Thurisaz je ochranná runa, která vám dává možnost zvítězit, i když budete mít klacky pod nohama. Ty tam jsou proto, abyste se naučili porazit své strachy – a můžete z toho pak vyjít s triumfem.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.