zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Velký letní horoskop – Ryby: Co vás v létě čeká a kam byste měli vyrazit na dovolenou?

Velký letní horoskop - Ryby
Autor: iStock Velký letní horoskop - Ryby
Věra Várady , Vydáno: 29.06.2021
Rybám pomohou v červenci planety zvládnout všechny pracovní povinnosti, Jupiter jim dodá energii, Merkur chytré nápady a štěstí. Připravit by se ale měly na srpen, který nebude úplně snadný. Co čeká Ryby v létě v pracovním nebo partnerském životě, jak na tom budou se zdravím a na jaká místa by měly podle hvězd vyrazit na dovolenou?

reklama

V srpnu se nedejte ničím vyvést z míry a hledejte rovnováhu, která je pro vás nutná. Na vině je opoziční postavení Venuše a Marse a Merkura ve znamení Panny. Na dlouhodobý tranzit Neptuna vaším znamením jste si již zvykli, jeho vliv posiluje vaši senzitivní stránku a také intuitivní vlohy. Hvězdy vám radí počkat s delší dovolenou až na září, kdy pominou napjaté konstelace, a vy se opravdu zrelaxujete a odpočinete.

Ryby a láska

V červenci i srpnu raději neprobírejte s partnerem nic zásadního, mohli byste silných slov i rychlých rozhodnutí v budoucnosti litovat. Důležité planety stojí v opozici a vy můžete jednat zbytečně emocionálně. Opatrnost hvězdy radí i v srpnu, kdy bude planeta Merkur, která odpovídá za komunikaci – spolu s planetou lásky Venuší a také s Marsem –, v napjatém opozičním znamení Panny,  proto mohou v rodině i vztazích přijít bouře, nedorozumění a hádky.

Horoskop 2021

Charakteristika znamení – Ryby

Ryby a zdraví

Vaše znamení je jedno z nejcitlivějších z celého zvěrokruhu. Dobrou radou pro vás je: vytyčte si mantinely a udělejte si čas jen pro sebe. Vaše fyzická konstituce bývá křehčí, proto musíte šetřit svými silami a snažit se nepodléhat zbytečnému stresu. V létě buďte co nejvíce v přírodě a dopřejte si opálení, které tělu dodává vitamín D, který posílí vaši imunitu. Dovolenou si  pokud možno naplánujte u moře, které je pro vás velkou vzpruhou. Najděte si nějakou aktivitu, kurz, seminář, který vás bude naplňovat radostí. Tanec, jóga nebo aqua gymnastika podpoří pozitivní rozvoj vaší osobnosti.

Ideální relaxací pro Ryby je jóga
Autor: iStock Ideální relaxací pro Ryby je jóga

Jak v létě relaxovat?

Pro vaše znamení se nehodí náročné sporty s rychlým výdejem energie. Doporučují se různé  typy vodních sportů, méně namáhavé, např. aqua gymnastika. Dále jízda na kole, pro uvolnění napětí jóga a jiné druhy východních cvičení. Rybám prospívají také procházky kolem vodních zdrojů.

Tipy na dovolenou:

Vhodná místa pro Ryby: Ryby jako citlivé vodní znamení preferují místa, kde si mohou opravdu odpočinout od hluku velkoměsta. Vyhovovat jim bude například dovolená ve stylu agroturistiky, různé zemědělské usedlosti, statky nebo mlýny. Vhodná místa pro Ryby jsou liduprázdné krajiny, ostrovy a krajiny kolem vody a u moře. U nás je to zejména oblast jižních Čech na pomezí Šumavy.

Pro Ryby cestovatele a milovníky cizích zemí bude ideální Kalábrie, Normandie, Portugalsko, Malta nebo města Regensburg, Sevilla, Istanbul či anglický Lancaster.

Ideální letní pohyb? Jóga venku! Podrobný návod, jak ji správně cvičit

Ideální letní pohyb? Jóga venku! Podrobný návod, jak ji správně cvičit

 

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít?

reklama

Související témata: znamení zvěrokruhu , letní horoskop , horoskop , dovolená , znamení Ryby

reklama

Přečtěte si také

reklama