Astročlánky

11. července 2023 05:30

redakce Prima Zoom

Dovolená podle horoskopu: Kam vyrazit a jak si to užít? Lvi potřebují slunce, Ryby vodu

Pokud se nemůžete rozhodnout, jestli k moři nebo na hory, zkuste nechat do vašeho výběru letošní dovolené promluvit hvězdy. Co by vám poradil váš horoskop ohledně dovolené?

Ať už patříte mezi nadšené vyznavače astrologie, nebo se nenecháte hvězdami ovlivňovat ani náhodou, schválně se podívejte, co vám radí hvězdy a vaše datum narození ohledně dovolené. Třeba jen pro zábavu a inspiraci. K jakému znamení se hodí jaká dovolená?

Berani potřebují dobrodrůžo

Jste ve znamení Berana? Tak to se vám nějaké povalování a lelkování bude brzy pořádně zajídat. Potřebujete akci a adrenalin! Do své dovolené rozhodně zakomponujte množství sportů a aktivit. Túry, stanování, treky, zdolávání kopců anebo dobrodružství s batohem někde v exotice, to je to pravé ořechové pro vás, milí Berani.

Býci volí luxus a klid

Pětihvězdičkový hotel se skvělým servisem v klidné zahradě, to je dovolenkový ideál pro Býky. Oni si totiž na hýčkání a vysoké standardy potrpí! Samozřejmě musí být po ruce i vyhlášená restaurace nebo lázně. Pokud vám takový prázdninový zážitek rozpočet nedovoluje, ukliďte se, a to doslova, někam na tichý a klidný venkov, kde nebudete rušeni.

Blíženci musí stihnout všechno

Objevování nového, spousty podnětů a nových informací, takovou dovolenou si užijí Blíženci. Křížem krážem po světě, poznávat historii a nová místa, procházet muzea a pamětihodnosti, užívat si kulturu. Hlavně nepromarnit ani minutu ze vzácného času prázdnin. Jenom dovolená nabitá zážitky uspokojí neklidné Blížence!

Rak chce rodinnou pohodu

Rodinná pohodička, budování vztahů, návštěvy přátel a příbuzných, tak si ideální dovolenou představují Raci. Mají konzervativní povahu a nepotřebují žádné šoky ani překvapení, naopak je potěší rodinná a vřelá atmosféra. Rádi se vracejí na jedno místo, kde to bezpečně znají a nestojí o žádná překvapení. Důležitá je pro ně komfortní zóna a rodinka po ruce.

Lvi musí za sluncem

Hlavně ať to pálí do zad, to je to pravé léto! Slunce, pláže, horko a zábava s partou přátel, to je prázdninová vize pro Lvy. Nebrání se vůbec společnosti lidí, se kterou vyrazí na diskotéku nebo třeba na rafty. Důležité je pěkné slunečné počasí a ať se nenudí, pak jsou horkokrevní Lvi spokojení.

Panna si vše naplánuje

Panny si s dovolenou dají práci a precizně si ji naplánují. Nepotřebují davy turistů ani řádění v baru až do rána, dovolenou si představují jako poznávací cestu ve vlastní režii. Rády se toulají starými uličkami měst, ale velice dobře vědí, kde se právě nacházejí, protože mají přece prázdninový plán. Připravte se na to, že dovolenou naplánují i vám, ale klidně je nechte, Panny to opravdu těší.

Váhy potřebují atmosféru

Klid, krása, balanc, malebnost a romantika. To jsou vlastnosti, které očekávají Váhy od prázdninových zážitků. Prostředí, ve kterém se nacházejí, musí mít svou specifickou a kouzelnou atmosféru, aby byly spokojené. Žádné pryčny a chatky z dob totality je neuspokojí. Klidně budou třeba na chalupě, ale chtějí popíjet heřmánkový čaj z malovaných hrnků a bábovku tahat ze stoleté trouby.

Štíři si užijí stará místa

Dovolená dýchající historií a příběhy, tak to vidí Štíři. Rádi vyrážejí na cesty za dějinami, potulují se po zvláštních místech se zvláštní energií. Cítí se součástí těch příběhů a moderní neosobní hotel je příliš nenadchne. Baterky dobijí tam, kde se psaly dějiny světa a kde se rodily a zanikaly civilizace.

Střelci se zapojují

Aby si Střelec užil léto, je rád součástí komunity. Nevadí mu něco se učit nebo s něčím pomáhat, nevnímá to jako narušení volna. Naopak, Střelci rádi vybijí přebytečnou sílu a snadno v létě navazují nová přátelství. Ideálně se vydají naučit se nový jazyk nebo se vyšťavit do přírody na kurz přežití.

Kozoroh si nejraději zaleze

Kozoroh je prostě sólista, kterému by nevadilo zalézt si na dovolenou někam do temné jeskyně a pěkně se tam prospat. Klidně vyrazí na dovolenou sami, moc neplánují, prostě jedou za nosem. Hlavně, ať je nikdo nenutí přehnaně komunikovat. Mají rádi svůj klid, a když je někdo z něj vytrhne, mohou být na dovolené nerudní. Jinak jsou to ale dobráci od kosti.

Vodnáři žijí své exotické sny

Vodnáři touží po dalekých krajích. Výpravy do exotických destinací mají prostě v krvi. Hlavně ať to není něco, kde to dobře znají a kde byli stokrát. Nepotřebují vyloženě luxus, ale chtějí si plnit své bleděmodré sny plné palem, pláží a oceánů.

Ryby jedou k vodě

Tak jako Lvi musí mít v létě slunce, Ryby vyhledávají jakoukoliv vodu. Milují, když kolem nich šumí řeka nebo moře. Nechtějí se o nic moc starat, jen si tak vegetovat s pohledem na modrou hladinu. Klidně se vypraví i na sever Evropy, kde se budou procházet kolem studených vln moře, jen když nepocítí odpovědnost a pouta všedního dne.

Co předpovídají na červenec karty Helen Stanku?

autor: Kamila U.

Sdílejte článek
Štítky léto moře hvězdy dovolená Evropa horoskop astrologie horoskopy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.